SSD'ye Windows'u Klonlamada ''Incompatible Disk Selected'' Hatası

Tabii ki sorun yok, yardımcı olurum. Yalnız çok hızlı dönüş yapamayabilirim, çok aktif değilim Sosyal üzerinde.

Acronis True Image yazılımını indirip, disk kopyalama ekranından hedef diski seçip tam otomatik modda aktarmayı dener misiniz? (Hedef bölüntüye mevcut yazılı dosya miktarı sığıyorsa kendisi tüm biçimlendirme ayarlarını yapıp verileri aktarıyor.)
Öncelikle kusura bakmayın lütfen bilgisayar başına pek geçemiyorum. Acronis uygulamasını indirdim ama ücretli olunca alamadım. Başka öneriniz var mıdır?

Tabii ki sorun yok, yardımcı olurum. Yalnız çok hızlı dönüş yapamayabilirim, çok aktif değilim Sosyal üzerinde.

Acronis True Image yazılımını indirip, disk kopyalama ekranından hedef diski seçip tam otomatik modda aktarmayı dener misiniz? (Hedef bölüntüye mevcut yazılı dosya miktarı sığıyorsa kendisi tüm biçimlendirme ayarlarını yapıp verileri aktarıyor.)
Merhaba aynı sorunla ve hatayla karşılaşıyorum sektör hatası alıyorum aktardığım m2 512 sektör diğeri 4000 küsür bunu nasıl halledicem ?

@Mehmet Ali Soydemir sorunu nasıl çözdünüz şu an aynı sorun bende var yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 444.PNG
    444.PNG
    98 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı