SSD'yi ikiye bölme

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
SSD'yi böleceğim ama 100 GB üzeri bölmüyor. İkiye ayıracağım, olmuyor. Nedendir? 100GB bile bölemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 200GB'ya da 100GB böldüğüm zaman kabul etmiyor.

Adsızasdasda.png

Arkadaşın attığı videoyu izleyerek yap bende YouTube üzerinden izleyerek yapmıştım. 444 GB ı nasıl 100 -100 bölüyorsun orası da ayrı muamma.

Arkadaşın attığı videoyu izleyerek yap bende YouTube üzerinden izleyerek yapmıştım. 444 GB ı nasıl 100 -100 bölüyorsun orası da ayrı muamma.

Olmuyor kaç tane izledim yaptım 100GB üzeri bölmüyor. Sıkıntı o işte ben yarıya bölemye çalışıyorum. Kardeşim 1024x100 yapıyorum çıkan sonuca bölüyorum diski bölmüyor sıkıntı şu en az 50GB bölüyor onu anlatmaya calışıyorum niye sınırlı.

Ben 423 yerel disk C. 35 küsur yerel disk D bölmüşüm. Yerel disk D'yi sadece telefonda çektiğim fotoğraf ve videoları depolamak için kullandığımdan fazla ayırmamıştım. Tam yarı yarıya bölme biraz küsurat bırak.

Ben 423 yerel disk C. 35 küsur yerel disk D bölmüşüm. Yerel disk D'yi sadece telefonda çektiğim fotoğraf ve videoları depolamak için kullandığımdan fazla ayırmamıştım. Tam yarı yarıya bölme biraz küsurat bırak.

Anlatamıyorum ki kardeşim yarı yarı bile bölemiyorum milletin 100GB veya üstüne altına bölüyor bende bölmüyor 100GB üzeri kabul etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı