SSD'yi kasama monte edemiyorum

metehancimli

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar GameGaraj'dan PolluX3T isimli kasayı satın aldım, SSD'yi farklı bir siteden aldım fakat SSD'yi takamıyorum. Ne monte edebiliyorum ne de güç kablosunu takabiliyorum. Monte edecek yer bulamadım... Lütfen yardım edin. SATA kablosu güç kablosu anakarttaki ATA kablosunu da yanına takmıyor muyuz?

Dosya Ekleri

• C4FD76A1-0AFA-4D19-A71A-22871A6C1038.jpeg
    C4FD76A1-0AFA-4D19-A71A-22871A6C1038.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tam olarak takmayı bilmiyorum ama PSU'nun sağ üzerinde boşluk gibi olan yere takacaksınız.(En azından bende öyle takılı)

Son düzenleme:
Dostlar GameGaraj'dan PolluX3T isimli kasayı satın aldım, SSD'yi farklı bir siteden aldım fakat SSD'yi takamıyorum. Ne monte edebiliyorum ne de güç kablosunu takabiliyorum. Monte edecek yer bulamadım... Lütfen yardım edin. SATA kablosu güç kablosu anakarttaki ATA kablosunu da yanına takmıyor muyuz?
Sağ üst taraftaki kablonun altına monte etmelisiniz. Benim ki de aynı yerde bulunuyor.

Neyi yapamadığınızı anlayamadım. Sata kablosunun bir ucunu anakarta bir ucunu SSD'ye takacasınız. Güç kaynağından sata güç kablosunu bulup SSD'ye takacaksınız işlem bitecek.

Zaten gamegaraj sistemi gönderirken bir ingilizce kağıt da görselli olarak gösteriyor nereye montaj yapılacağını.

Son düzenleme:
Çok sağolun dostlar. Allah sizden bin kere razı olsun... Son olarak anakartımın içinden gamegaraj bir usb yollamış içinde ne olabilir? Win10 mu bios mu?

Geri
Yukarı