SSD'yi Monte Etmek Şart mı?

TheKiller44

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 1-2 gün sonra SSD almayı planlıyorum. Fakat kasamda SSD'yi takmak için yer olmadığını fark ettim. 1 harddisk yeri var yanında da başka bir disk takılı. SSD'yi monte etmeyip taktıktan sonra kasada bir yere bantlasam ne olur? Yada 2 harddiskin arasına sıkıştırsam sorun olur mu? Birde 2 tane SSD arasında kaldım. Sandisk SSD Plus mu önerirsiniz yoksa Hi-Level Ultra SSD'yi mi önerirsiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sandisk alınabilir. HDD montaj yerinde bir adet vida varsa oraya vidalayabilirsin. Bantlama yapmanı tavsiye etmem sıcaklığı arttırabilir. Plastik kelepçe kullanılabilir. PC hareket etmiyorsa emanet bir yerde de durabilir.
Kasa modifikasyonu yapabilirsin. Eski kasa olduğundan sorun olmayacaktır senin için galiba.

Birisi kronik sorunlu, diğeri ise kalite anlamında vasat. Bütçe belirtin yardımcı olalım.

Hocam 240 GB'lik bir SSD almayı düşünüyorum. 230 TL para verebilirim en fazla. Hi-Level'i yazmamın sebebi bizzat staj gördüğüm yerdeki bilgisayarlarda bulunması ve hızını beğenmemden ötürüydü. Önerilerinize açığım.

Hocam 240 GB'lik bir SSD almayı düşünüyorum. 230 TL para verebilirim en fazla. Hi-Level'i yazmamın sebebi bizzat staj gördüğüm yerdeki bilgisayarlarda bulunması ve hızını beğenmemden ötürüydü. Önerilerinize açığım.
Buyrun;

3D NAND güvenilir bellek modüllere sahip. Üreticisi Micron.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı