Staj gördüğüm yerde eleman anlaşmazlığı

AVISL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gastronomi
Merhaba, iyi sosyaller anlatayım şu an staj (steak House'da gastronomi görüyorum) yaptığım yerde abimin eski sevgilisi çalışıyor ve bir nevi benden intikam almak istiyor. Normalde staj hayatım güzel ama bazen sinir bozucu laflar ve aşağılayıcı hareketler yapıyor fazla iğneleyici konuşuyor. Normalde pek takılmam böyle şeylere ama ailem hakkında kötü laflar ediyor ve el kol şakaları yapıyor. 16 yaşındayım o da 22 yaşında. Mantıklı düşünmediğimi biliyorum ama bir kez daha bana aynı şekilde bir harekette bulunursa onu dövmek istiyorum. Mantıklı değil biliyorum ama başka çare bırakmadı. Başka öneriniz var mı veya patronum nasıl bir tepki verir?

Merhaba, iyi Sosyaller anlatayım şu an staj (steak House'da gastronomi görüyorum) yaptığım yerde abimin eski sevgilisi çalışıyor ve bir nevi benden intikam almak istiyor. Normalde staj hayatım güzel ama bazen sinir bozucu laflar ve aşağılayıcı hareketler yapıyor fazla iğneleyici konuşuyor. Normalde pek takılmam böyle şeylere ama ailem hakkında kötü laflar ediyor ve el kol şakaları yapıyor. 16 yaşındayım o da 22 yaşında. Mantıklı düşünmediğimi biliyorum ama bir kez daha bana aynı şekilde bir harekette bulunursa onu dövmek istiyorum. Mantıklı değil biliyorum ama başka çare bırakmadı. Başka öneriniz var mı veya patronum nasıl bir tepki verir?

Gördüğün staj bir tık ciddi bir staj, böyle bir şey yapma. Katlanmak zorundasın. Konuşmayı deneyebilirsin.

Gördüğün staj bir tık ciddi bir staj, böyle bir şey yapma. Katlanmak zorundasın. Konuşmayı deneyebilirsin.

Konuşulucak tipte biri değil yoksa konuşmayı denedim zaten

Bir kadına el kaldırmak delikanlı adama yakışır mı? O sana laf söylüyorsa sen 2 söyliceksin.
Yani çekindiğim tek şey bu zaten ama laf söyleyincede seni döverim gibi kaba sözler söylüyor

Bir kadına el kaldırmak delikanlı adama yakışır mı? O sana laf söylüyorsa sen 2 söyliceksin.
Yani çekindiğim tek şey bu zaten ama laf söyleyincede seni döverim gibi kaba sözler söylüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı