Staj için yeni banka hesabı gerekir mi?

hsyn50

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 8.sinifim banka hesabı açacağım ama kafama takılan bir soru var arkadaşlar. Açtığım banka hesabını staj gördüğüm zaman bir daha kullanabilir miyim yoksa bir daha hesap açmak gerekli mi? Saygilar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Staj yapacağınız yere göre değişir. Şirketin kendi bankası varsa oraya özgü hesap oluştururlar. Yok anlaştıkları yer varsa sizden oluşturmanızı isterler. Daha küçük bir ölçekte yere girerseniz rastgele bir hesapta isteyebilirler.

Benim staj yaptığım yer bir bankayla anlaşmalıydı ve o bankadan hesap açman gerekiyordu. Yani staj yapacağınız yer hangi bankayı istiyorsa o bankadan hesap açmalısınız. Yani en azından ben staj yaptığım zaman böyleydi.

Staj yapacağınız yer sizden farklı bir yerden banka hesabı isterse açmanız gerek fakat, aynı banka üzerinden maaş yatırma işlemi yapıyorlarsa sadece IBAN bilgilerinizi vermeniz yeterli.
Teşekkürler dostum

Benim staj yaptığım yer bir bankayla anlaşmalıydı ve o bankadan hesap açman gerekiyordu. Yani staj yapacağınız yer hangi bankayı istiyorsa o bankadan hesap açmalısınız. Yani en azından ben staj yaptığım zaman böyleydi.
Teşekkürler dostum

Staj yapacağınız yere göre değişir. Şirketin kendi bankası varsa oraya özgü hesap oluştururlar. Yok anlaştıkları yer varsa sizden oluşturmanızı isterler. Daha küçük bir ölçekte yere girerseniz rastgele bir hesapta isteyebilirler.
Teşekkürler dostum

Geri
Yukarı