Staj maaşıyla Playstation 4 alınır mı?

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Staj yapıyorum ve maaşın toplamı şu anda (maaşın kesintiye uğraması da baz alındı) 14.219 lira ediyor. Ben ikinci el bir Playstation 4 almalı mıyım? İkinci el olarak da 3500'ü gözden çıkararak 10 bin gibi bir fiyata da bilgisayar toplamak istiyorum. Bu parayı tamamen harcamazsam eğer 1660S ekran kartıyla başlayan bir bilgisayar da satın almak istiyorum. Fakat Playstation 4'ü eklersem eğer işin içine, dediğim gibi on bin gibi bir fiyat elimde kalacak ve o parayla da 1650, i3 10. nesil seçeneğine düşeceğim.

Sizce Playstation 4 almalı mıyım, mantıklı olur mu? Çok hevesim var şu konsola. Fakat bir süre oynadıktan sonra canımı sıkar mı bunu merak ediyorum.

Bence bilgisayar alın. Hem oyun hem genel anlamda daha iyi olur.

Eski nesil bir konsol alacağına o paranın tamamıyla güzel bir PC al derim. Hatta PC toplama konusuna beni de etiketlersen yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam ben staj maaşımla 1 SSD'yi bile alırken bütün param tükenmişti 480 GB Sandisk PLUS SATA SSD'yi Teknobiyotikten 461,38₺ civarı fiyatına almıştım.

Hocam nasıl oyunlar oynuyorsunuz ona göre değişir, ben sadece rekabetçi oyunlar oynadığım için genelde konsola ihtiyaç duymuyordum. Son zamanlarda çok fazla NBA ve Fifa oynandığı için evde aldık bir tane ama bilgisayardan da oynanırmış yani, eğer hevesiniz varsa alabilirsiniz.

Staj yapıyorum ve maaşın toplamı şu anda (maaşın kesintiye uğraması da baz alındı) 14.219 lira ediyor. Ben ikinci el bir Playstation 4 almalı mıyım? İkinci el olarak da 3500'ü gözden çıkararak 10 bin gibi bir fiyata da bilgisayar toplamak istiyorum. Bu parayı tamamen harcamazsam eğer 1660S ekran kartıyla başlayan bir bilgisayar da satın almak istiyorum. Fakat Playstation 4'ü eklersem eğer işin içine, dediğim gibi on bin gibi bir fiyat elimde kalacak ve o parayla da 1650, i3 10. nesil seçeneğine düşeceğim.

Sizce Playstation 4 almalı mıyım, mantıklı olur mu? Çok hevesim var şu konsola. Fakat bir süre oynadıktan sonra canımı sıkar mı bunu merak ediyorum.
Pc alın derim hocam.

Geri
Yukarı