Staj yaparken sınava çalışmak mı, mezuna kalmak mı?

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
Meslek lisesi 11. sınıfım, makine mühendisliği bölümünü istiyorum. Bu sene TYT'yi komple bitirip seneye AYT başlayacağım ama AMP olduğum için seneye bir de staj var. Sizce staj yaparken sınava çalışılınır mı? Yoksa mezuna mı kalsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışılır hocam 12'yim staj yapıyorum adliyede ve çok yoğun olmasına ragmen arada kitap bakıyorum sende öyle yap.
Deneyeceğim hocam, en kötü mezuna kalırım gibi. 11. sınıfta AMP'den ATP'ye geçme şansım var mıdır peki? Okul açılınca hocalar ile konuşurum ama belki siz biliyorsunuzdur. Eğer ATP'ye geçebilirsem stajı yazın yaparım.

Deneyeceğim hocam, en kötü mezuna kalırım gibi. 11. sınıfta AMP'den Atp'ye geçme şansım var mıdır peki? Okul açılınca hocalar ile konuşurum ama belki siz biliyorsunuzdur. Eğer Atp'ye geçebilirsem stajı yazın yaparım.

Vallahi atp ye geçemezsiniz diye biliyorum o 10.sınıfta oluyordu diye hatırlıyorum hoca öyle demişti çünkü.

Meslek lisesi 11. sınıfım, makine mühendisliği bölümünü istiyorum. Bu sene TYT'yi komple bitirip seneye AYT başlayacağım ama AMP olduğum için seneye bir de staj var. Sizce staj yaparken sınava çalışılınır mı? Yoksa mezuna mı kalsam?

Aynı durumda 12.sınıfım ve berbat bir şey hemen nakil verin bence değil AYT ders bile çalışacak vakit yok. İsterseniz de mezuna kalırsınız ama 0 bilgi :D

3 gün akşama kadar staj yaparken AYT'ye çalışılır mı hocam?

Hayır çok zor. Stajyerlik işçilikten beter.

Çalışılır hocam 12'yim staj yapıyorum adliyede ve çok yoğun olmasına ragmen arada kitap bakıyorum sende öyle yap.

Adliyede yapan arkadaşlarım var doğru biraz daha iyi ama şans tamamen staj yeri bulamazsan pert.

Aynı durumda 12.sınıfım ve berbat bir şey hemen nakil verin bence değil AYT ders bile çalışacak vakit yok. İsterseniz de mezuna kalırsınız ama 0 bilgi :D

Hayır çok zor. Stajyerlik işçilikten beter.

Adliyede yapan arkadaşlarım var doğru biraz daha iyi ama şans tamamen staj yeri bulamazsan pert.
0 bilgi size göre. Ben anadoluya geçip orada çalışacağıma evde çalışırım, evde video izleyerek daha rahat anlıyorum. Zaten 11. sınıfım, artık imkansız. Bu yaza kadar TYT'yi ve geometriyi biteceğim, 12. sınıfta staj ile beraber tatil günleri çalışarak AYT'yi bitiririm ama normal olarak yorulacağım.

Haftaya ATP'ye geçmeyi deneyeceğim, eğer geçersem stajı yaz tatilinde yapar, 12. sınıfta sınava çalışırım.

Benim sana tavsiyem bence rahat ve iyi bir staj yeri bul eğer hedeflerin yüksek ise full çalış. Tanıdığın felan varsa yaşadın fakat yoksa belediyeyi tercih edebilirsin ya da diyelim kötü bi staj yeri buldun hocana dersin bana yemek taşıttırıyolar oda taşıttırıyolar (bunlar tabiki de bahane) kendine yeni staj yeri ayarlatırsın istediğin kadar çalışabilirsin. Ben çok sıkan kötü yer tercih ettim sen benim yaptığım hatayı yapma 😃

Benim sana tavsiyem bence rahat ve iyi bir staj yeri bul eğer hedeflerin yüksek ise full çalış. Tanıdığın felan varsa yaşadın fakat yoksa belediyeyi tercih edebilirsin ya da diyelim kötü bi staj yeri buldun hocana dersin bana yemek taşıttırıyolar oda taşıttırıyolar (bunlar tabiki de bahane) kendine yeni staj yeri ayarlatırsın istediğin kadar çalışabilirsin. Ben çok sıkan kötü yer tercih ettim sen benim yaptığım hatayı yapma 😃
Hocam sanırım ATP'ye geçip yazın 40 gün staj yapıp geçeceğim. Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı