Stajdan atıldım

Arkadaşlar iş kazasından dolayı işten çıkardılar. Okul yeni iş yeri bulacakmış ya da okulda bedavaya staj yaptırcıklarmış, şimdi aklıma takılan şu bizim sınıftaki biriyle aynı yer gelme olasılığı var mı? Hiç sevmiyorum hepsi zorba, ikinci seçenekte kötü okulda bedavaya ek olarak yemekde yok, ulaşımda yok, ne yapacağım bilmiyorum. Bir de yeni ortama adapte olması vs güç. Bir de nasıl davranmalıyım ilk gün epey heyecan olur.

Okula durumunuzu söyleyin. Belediye gibi bir yerde iş ayarlasınlar. Zaten başınıza iş gelmiş daha da hayatınızı zorlaştırmasınlar. Başkası ile aynı ortamda yapmak istemiyorum diyebilirsiniz.

Okula durumunuzu söyleyin. Belediye gibi bir yerde iş ayarlasınlar. Zaten başınıza iş gelmiş daha da hayatınızı zorlaştırmasınlar. Başkası ile aynı ortamda yapmak istemiyorum diyebilirsiniz.

Keşke o kadar insanlıklı ve düşünceli olsalar, koluma geçen ayda pano düştü bir dünya kızmışlardı sanki bile isteye düşürdük, benim canımın yanmasına bakmazlar kendi prim ine bakıyor onlar prim falan alıyorlar. Şimdi bu fabrikadan attılar ya ne üzülmüştür benim koordinatör.

Sen gene iyisin. 17 kişiyiz 5 kişiyle iyi anlaşıyorum. Bir de sınıf başkanıyım.
seneye seçimi kesin kaybettik 😭

Hocam neresi iyi bir 17 hayvanla uğraşmak var bir de 30 tane sığırla.

Keşke o kadar insanlıklı ve düşünceli olsalar, koluma geçen ayda pano düştü bir dünya kızmışlardı sanki bile isteye düşürdük, benim canımın yanmasına bakmazlar kendi prim ine bakıyor onlar prim falan alıyorlar. Şimdi bu fabrikadan attılar ya ne üzülmüştür benim koordinatör.

Hocam neresi iyi bir 17 hayvanla uğraşmak var bir de 30 tane sığırla.
Sizinki ne hayvanı belli. Bizimkiler random. Değişken. Şunlar yüzünden yemediğim azar kalmadı. Derslerden en çok devamsızlığı olandan daha gerideyim. Her tenefüs bir kavga bir yaramazlık. Sonu tabi idarede bitiyor. Bende başkan olduğumdan bulunmam gerekiyor. Şu çalışmayı konulara yetişmek için değil ilerlemek içi yapsam seneye üniversitedeyim.

Sizinki ne hayvanı belli. Bizimkiler random. Değişken. Şunlar yüzünden yemediğim azar kalmadı. Derslerden en çok devamsızlığı olandan daha gerideyim. Her teneffüs bir kavga bir yaramazlık. Sonu tabii idarede bitiyor. Bende başkan olduğumdan bulunmam gerekiyor. Şu çalışmayı konulara yetişmek için değil ilerlemek içi yapsam seneye üniversitedeyim.

Vallahi bende zorbalıklarla uğraşıyorum, yemediğim küfür yemediğim, hakaret, yemediğim fiziksel darbe kalmadı buyur buradan yak, ailem diyor gir TYT'ye kafamı kaldı artık.

Geri
Yukarı