Stanley 470 ML TERMOS - 399 TL

Tiersen

Centipat
Daha fazla  
Ürün: Stanley Termos
1664264310473.png

Link: Stanley Termos Matara 470 ml Açık Yeşil

Açıklama: Özellikle okulların açılması ve ofislern hibrit modele doğru geçmesiyle birçok kişi okula ve iş yerine gidiyor ve bence artık kahveye çaya dışarda para vermeye gerek yok devir tasarruf devri. Stanley markası termos konusunda kendini kanıtlamış bir marka kullandığım bir marka ve fiyatı son dönemin en ucuzu. Sanırım artık stok bitiriyorlar yeni fiyatlar için. A101'de buldum kesinlikle iyi fiyat ve tasarruf ürünü olduğunu düşünüyorum dandik dandik termoslara para vermektense bu markayı tercih etmiştim ve memnunum.

Özellikler:
Kapasite: 0,47 Lt
Boyutlar: Yükseklik: 20.3 cm Genişlik:7.6 cm
Ağırlık: 320 gr
Sıcak 5 Saat
Soğuk 7 Saat

Dün birinde gördüm. Çok estetik gözüküyor. Stanley duyduğum kadarıyla da sızdırma yapmayan bir marka. Fakat 0.47lt biraz küçük gibi geldi bana. Yine de değerlendirmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Açıklama: Özellikle okulların açılması ve ofislern hibrit modele doğru geçmesiyle birçok kişi okula ve iş yerine gidiyor ve bence artık kahveye çaya dışarda para vermeye gerek yok devir tasarruf devri. Stanley markası termos konusunda kendini kanıtlamış bir marka kullandığım bir marka ve fiyatı son dönemin en ucuzu. Sanırım artık stok bitiriyorlar yeni fiyatlar için. A101'de buldum kesinlikle iyi fiyat ve tasarruf ürünü olduğunu düşünüyorum dandik dandik termoslara para vermektense bu markayı tercih etmiştim ve memnunum.
Güzel fiyat ama tasarruf için 400TL harcamak çok mantıklı gelmiyor bana. Yine de Stanley kalitesini kanıtlamış bir marka.

Güzel fiyat ama tasarruf için 400TL harcamak çok mantıklı gelmiyor bana. Yine de Stanley kalitesini kanıtlamış bir marka.
Bence termos artık bir ihtiyaç evden içecek götürmek için. Ya da dışarıda sıcak su alıp yapılabiliyor birçok şey. 2 saat sonra ısısını kaybedecek ürünler yerine 100 lira civarı fazla verip bunu almak daha mantıklı geliyor.

0,47 LT az değil mi?
Artık birçok yerden de sıcak su alabiliyoruz ya büyük modelleri çantamda taşımak istemiyorum ben çoğu zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı