Diğer Stanley Adventure Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1.3 L 999,00TL

Arkadaşlar merhaba.
Benim şu an böyle bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Sizce almam için bir sebep var mı ?
Neden bu termosu almalıyız? Fiyatına değer mi ? Bir de termoslarla ilgili ne görsem bu marka bir de bunun gibi bir marka var aynı Messi Ronaldo gibi hep karşılaştırılıyorlar :D . Neyse makara bir yana, ille de al der misiniz ?
Markaya mı yoksa gerçekten kaliteye mi para ödemiş oluruz alırsak?
Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
Benim şu an böyle bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Sizce almam için bir sebep var mı ?
Neden bu termosu almalıyız? Fiyatına değer mi ? Bir de termoslarla ilgili ne görsem bu marka bir de bunun gibi bir marka var aynı Messi Ronaldo gibi hep karşılaştırılıyorlar :D . Neyse makara bir yana, ille de al der misiniz ?
Markaya mı yoksa gerçekten kaliteye mi para ödemiş oluruz alırsak?
Teşekkürler.

Selamlar, alışveriş ihtiyaca göre yapılır. Buna siz karar vereceksiniz.

Çay, kahve, çorba, buz, meyve suyu, alkol her şeyi koyabileceğiniz ürünler bunlar. Özellikle doğada zaman geçiren biriyseniz bu ürünler birçok ihtiyacınızı görüyor. Bir sportif faaliyet şart değil. En basitinden yazın sahile soğuk içecek taşıyabilirsiniz bunlarla.

20231116_192032.jpg

Soldaki 1.3 litre sağdaki 1.4 litre. 1.4 litrenin kulpu daha hoşuma gitti bunun dışında ciddi bir farkları yok.
20231116_192223.jpg

1.3 litrenin boş ağırlığı
20231116_192232.jpg

1.4 litreliğin boş ağırlığı.

Geri
Yukarı