Star Wars ana hikayeler sırasıyla nasıl izlenir?

7-8-9'un izlenmeye değeceğini düşünmüyorum. Ama arkadaş ilk iki üçlemeyi beğenirse ve devamını merak ederse izlemeli son üçlemeyi de. Gerçi bana kalsa her türlü izlenmeyi hak etmiyor sequels.
Hocam izleme sırasını sormuş. Fakat illa ki tam sırasını istiyor ise şöyle de önerebilirim.

4-5-6-The Mandolorian-1-Clone Wars-2-3-Obi-Wan Kenoby a Star Wars Sttory(bekliyorum fakat umarım çıkar.)-Rogue One-7-8-9. Böyle çok karışık oldu ama böyle zevk alınır.

Ancak benim izleme sıram şöyle oldu.

4-5-6-1-2-3-7-8-9 The Mandolorian. (daha clone wars'u izlemedim ama izlemeyi planlıyorum.)

Hocam izleme sırasını sormuş. Fakat illaki tam sırasını istiyor ise şöyle de önerebilirim.

4-5-6-the mandolorian-1-clone wars-2-3-obi-WAN kenoby a Star Wars sttory(bekliyorum fakat umarım çıkar.)-Rogue One-7-8-9. böyle çok karışık oldu ama böyle zevk alınır.

Ancak benim izleme sıram şöyle oldu.

4-5-6-1-2-3-7-8-9 the mandolorian. (daha clone Wars'u izlemedim ama izlemeyi planlıyorum.)

Hocam clone warsın finali 3.filmi anlatıyor spoiler yer ya sezon sezon izlecek ya da bitince hikayeyi daha iyi anlamak için izleyecek.

Ana hikaye dediği için haklısın. Son üçlemenin çok gerekli olmadığını belirttim zaten sadece. Yoksa izlenebilir hala. Mandalorian'ın o kadar erken izlenmemesi gerek ama. Clone Wars'tan karakterler de içeriyor. Yine de tam liste istersen. 4-5-6-1-2-TCW-3-Rebels-7-8-9 derim ben. Solo ve Rogue One şart değil, yan hikaye olduğu için. Keyfe bağlı o. Mandalorian da bence en son izlenebilir, veya Rebels'tan sonra da izlenebilir.

Ana hikaye dediği için haklısın. Son üçlemenin çok gerekli olmadığını belirttim zaten sadece. Yoksa izlenebilir hala. Mandalorian'ın o kadar erken izlenmemesi gerek ama. Clone Wars'tan karakterler de içeriyor. Yine de tam liste istersen. 4-5-6-1-2-TCW-3-Rebels-7-8-9 derim ben. Solo ve Rogue One şart değil, yan hikaye olduğu için. Keyfe bağlı o. Mandalorian da bence en son izlenebilir, veya Rebels'tan sonra da izlenebilir.
Hocam şunun son sezonu çıksa da birilerini şey yapsak. Anladınız siz. ;)

Kronolojik sırayı atmışım karışmış sen arkadaşların attığı gibi izle.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (442).png
    Ekran Görüntüsü (442).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:

Geri
Yukarı