Star Wars: Battlefront 2 ücretsiz oluyormuş

EA'nin hileleri engellemediğini biliyoruz, çaba bile sarfetmiyorlar. En azından şuanki haliyle Battlefront 2 oyununda çok sık hile gelmiyor. Ücretsiz olduktan sonra oyun oynanamaz hale gelecek, peki bu oyunun ne anlamı kalacak? Hileciler savaşacak biz de izleyecek miyiz? EA'nin hileleri engellemediğini biliyoruz, ama en azından hilelerin çoğalması için gerekli avantajı vermemeli. Örneğin oyunu ücretsiz yapmak gibi. Aksi taktirde oyunu severek oynayan bizler, verdiğimiz parayla rezil olacağız. Ücretsiz alam adama bir zararı yok hile olmasının, adam oyuna para vermedi ki.
EA Gamese baskı yapmak yerine burada baskı yaparsanız hiç bir işe yaramaz. Enerjinizi başka yerlere saklayın.
Sende bi bencilsin diyosun sonra paranı savun diyorsun.
Paranı savun ama ücretsiz veren marketlere karşı değil EA Gamese.

EA Gamese baskı yapmak yerine burada baskı yaparsanız hiç bir işe yaramaz. Enerjinizi başka yerlere saklayın.
Hiçbir şeye veya kimseye baskı yaptığım yok. İnsanlar hala siz para verdiniz ondan böyle diyorsunuz siz bencilsiniz falan diyorlar. Tepkim o insanlara. Oyuncu sayısı artacak falan diyorlar hala, 20 kere server değişiriz artık uçan bir Han Solo bizi öldürmesin diye.

Hiçbir şeye veya kimseye baskı yaptığım yok. İnsanlar hala siz para verdiniz ondan böyle diyorsunuz siz bencilsiniz falan diyorlar. Tepkim o insanlara.
Benimde tepkim oyunu para ile aldı diye ücretsiz alınmasını istemeyen insanlara. Eğer gerçekten sorun hile ise bunu burada değil EA Gamese karşı savunmanız.

Oyun bedava oldu diye sinirlenmek kadar saçma bir şey yok bence. Şuan oyunun kitlesi artacak, daha pöpüler olacak oyun. Ben de 3 bin küsür harcama yapmışımdır oyunlara bugüne kadar, ama satın aldığım oyun ücretsiz oldu diye bir kere olsun üzülmedim veya sinirlenmedim. Yapımcılar tarafından geliştirilen oyunları kullanma hakkına sahip olabilmek için bir miktar para veriyorsun, yani iki taraf ta karlı çıkıyor bu işten. Oyun ücretsiz dağıtıldığında ise, sen oyuncu olarak oyunun kitlesinin çeşitliliğini elde etmiş oluyorsun, yapımcılar ise potansiyel olarak "donate" lerden kazanabiliyor, yine herkes karlı. Fakat sen başka birisi bu oyunu ücretsiz aldı diye kendini enayi gibi hissediyorsan, hakikaten cimri enayi sindir.

Benimde tepkim oyunu para ile aldı diye ücretsiz alınmasını istemeyen insanlara. Eğer gerçekten sorun hile ise bunu burada değil EA Gamese karşı savunmanız.
Sorunda tam olarak burda insanlar bedava aldıkları şeylere saygı duymuyorlar çünkü BEDAVA.
Oyun bedava oldu diye sinirlenmek kadar saçma bir şey yok bence. Şuan oyunun kitlesi artacak, daha pöpüler olacak oyun. Ben de 3 bin küsür harcama yapmışımdır oyunlara bugüne kadar, ama satın aldığım oyun ücretsiz oldu diye bir kere olsun üzülmedim veya sinirlenmedim. Yapımcılar tarafından geliştirilen oyunları kullanma hakkına sahip olabilmek için bir miktar para veriyorsun, yani iki taraf ta karlı çıkıyor bu işten. Oyun ücretsiz dağıtıldığında ise, sen oyuncu olarak oyunun kitlesinin çeşitliliğini elde etmiş oluyorsun, yapımcılar ise potansiyel olarak "donate" lerden kazanabiliyor, yine herkes karlı. Fakat sen başka birisi bu oyunu ücretsiz aldı diye kendini enayi gibi hissediyorsan, hakikaten cimri enayi sindir.
Kendimi enayi gibi hissetmiyorum.Bu oyun zaten o parayı hak eden bir oyun.

Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlayamıyorsunuz? EA ne zaman oyunlarındaki hileleri engelledi? Adamlar umursamıyor işte, heleki BF1'de aylarca hile kullanan hesaplar banlanmıyor. Ama en azından oyun ücretsiz dağıtılmazsa bu hilecilerin sayısı artmaz. Engelleyemiyor veya engellemek istemiyorlarsa en azından çoğalmaları için avantaj sunmasınlar. OFFLINE oyunları ücretsiz yapsınlar ki, oyun zevkimi hiç etmesinler. Para vererek aldığım Witcher 3 oyunu ücretsiz dağıtılsa umurumda olmaz çünkü hile açan adam benim oyunumu mahvetmiyor.
Oyun bedava oldu diye sinirlenmek kadar saçma bir şey yok bence. Şuan oyunun kitlesi artacak, daha pöpüler olacak oyun.
Peki her şeyi çok biliyorsunuz ya, oyunda hileyle uçarak herkesi öldüren bir Han Solo ile karşılaşmamak için 1 saat sunucu değiştirip durduğunda bir oyuncu oyundan nasıl zevk alacak? Kitle arttığı gibi hileci sayısı da artacak.
Oyun ücretsiz olduğunda siz bencilsiniz insanların oyunu oynamasını istemiyorsunuz diyenlerin çoğu muhtemelen Battlefront 2'ye sahip değiller. Objektif yorumlarda bulunmuyorsunuz. Sizi kale alanda kabahat.

Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlayamıyorsunuz? EA ne zaman oyunlarındaki hileleri engelledi? Adamlar umursamıyor işte, heleki BF1'de aylarca hile kullanan hesaplar banlanmıyor. Ama en azından oyun ücretsiz dağıtılmazsa bu hilecilerin sayısı artmaz. Engelleyemiyor veya engellemek istemiyorlarsa en azından çoğalmaları için avantaj sunmasınlar. OFFLINE oyunları ücretsiz yapsınlar ki, oyun zevkimi hiç etmesinler. Para vererek aldığım Witcher 3 oyunu ücretsiz dağıtılsa umurumda olmaz çünkü hile açan adam benim oyunumu mahvetmiyor.

Peki her şeyi çok biliyorsunuz ya, oyunda hileyle uçarak herkesi öldüren bir Han Solo ile karşılaşmamak için 1 saat sunucu değiştirip durduğunda bir oyuncu oyundan nasıl zevk alacak? Kitle arttığı gibi hileci sayısı da artacak.
Oyun ücretsiz olduğunda siz bencilsiniz insanların oyunu oynamasını istemiyorsunuz diyenlerin çoğu muhtemelen Battlefront 2'ye sahip değiller. Objektif yorumlarda bulunmuyorsunuz. Sizi kale alanda kabahat.
O halde siz forumlarda bu konuyu dillendirmeye devam edin. Değişen hiç bir şey olmayacak.

Adı üstünde "yorum" objektif olmak zorunda değilim :) Evet Battlefront 2'ye sahip değilim, sen de sahip değilsin Hocam. Oyun şirkete aittir, oyuncular ise sadece bu oyunu kullanma hakkına sahipler.

Hile muhabbetine gelecek olursak; Eğer bir oyundaki hileciler yüzünden onlarca satır yazabiliyorsan, demek ki cidden öyle bir sıkıntısı var, sana inanıyorum. Ve eğer oyun içinde hileciler keyfimi bozacak olursa çok basit bir işlem yaparım, alt+f4, sana da tavsiye ederim hocam, bir oyun için sinirini bozmana gerek yok. Neyse bu muhabbeti boş yere uzatmaya gerek yok bence, herkese iyi akşamlar.

Geri
Yukarı