Çözüm Star Wars Battlefront Beta Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Risky_4

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle bütün sürücüleri güncelledim. Hatta daha ayrıntılı güncellemek için Driver Booster'la tarama yapım eksik olanları da indirdim.
Betayı indirdim kurdum oyunu açtığımda resimdeki gibi hatayı alıyorum tamam dediğimde oyun açılıyormuş gibi olup sonra çalışmayı durdurdu hatası çıkıyor. Yönetici olarak çalıştırmayı da denedim.

Öncelikle bütün sürücüleri güncelledim. Hatta daha ayrıntılı güncellemek için Driver Booster'la tarama yapım eksik olanları da indirdim.
Betayı indirdim kurdum oyunu açtığımda resimdeki gibi hatayı alıyorum tamam dediğimde oyun açılıyormuş gibi olup sonra çalışmayı durdurdu hatası çıkıyor. Yönetici olarak çalıştırmayı da denedim.

Sorunu çözdüm: Nvdia Denetim Masasından>3D Ayarların Yönetilmesi sekmesinden oyunu seçip. Yüksek performanslı nvdia işlemcisini seçtim uygula dedim. Oyun çalışıyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 645
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı