Çözüldü Star Wars Battlefront II serverları kapandı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Steam'de sunucular kapandı diye yorum okudum. Uzun zamandır oynamıyordum. Sunucular kapatıldı mı?
Vallaha hocam 1 ay öncesinde bıraktım oynamayı. Burada çok konu açtım bu sorunla ilgili, oyunu muhtemelen çok oynayan kalmadı. Server giriyorum online oyunucu yerine bot çoğunlukta oluyor. Nicklerinden anlaşılıyor bot oldukları. Bende sırf bu sebeplerden dolayı bıraktım oyunu. Ama muazzam güzel bir oyun.
Steam'de sunucular kapandı diye yorum okudum. Uzun zamandır oynamıyordum. Sunucular kapatıldı mı?
Vallaha hocam 1 ay öncesinde bıraktım oynamayı. Burada çok konu açtım bu sorunla ilgili, oyunu muhtemelen çok oynayan kalmadı. Server giriyorum online oyunucu yerine bot çoğunlukta oluyor. Nicklerinden anlaşılıyor bot oldukları. Bende sırf bu sebeplerden dolayı bıraktım oyunu. Ama muazzam güzel bir oyun.

Çözüm
Online kalkmamış. Zamanında sunucular çökmüş ve sunucu güncellemesi yapmış EA. Çok şükür akıl edebilmiş. Aslında hala aktif oyun bence. Steam'de ne zaman görsem 2000 civarı oyuncu oluyor. Epic ve EA Play'i de sayarsak hala oynanılabilir. Keşke şu oyuna güncelleme desteğini çekmeselerdi. Büyük potansiyelli oyunlar hep harcanıyor böyle.

Geri
Yukarı