Star Wars Empire at War Alınır mı?

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu tarz stratejik oyunları çok seviyorum, geçenlerde Steam'de gezerken bu oyuna rastladım. Zaten bir Star Wars hayranıyım ama bir sorayım dedim. İndirimde mi almak lazım yoksa 32TL indirimsiz değer mi? Ayrıca oyunda Steam Atölye desteği var mı? Yani oradan modlar indiriliyor mu? Bir arkadaş oyunun incelemesinde modlar ile klon savaşlarının bile yapılabildiğini söylemiş. Oyunun grafikleri oynatmayacak kadar kötü mü?
Oyunun iyi ve kötü taraflarını oyunu almış olan birisi söylerse sevinirim.
Oyun:
Önceden bu tarz oynadığım bir kaç oyun:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu tarz stratejik oyunları çok seviyorum, geçenlerde Steam'de gezerken bu oyuna rastladım. Zaten bir Star Wars hayranıyım ama bir sorayım dedim. İndirimde mi almak lazım yoksa 32TL indirimsiz değer mi? Ayrıca oyunda Steam Atölye desteği var mı? Yani oradan modlar indiriliyor mu? Bir arkadaş oyunun incelemesinde modlar ile klon savaşlarının bile yapılabildiğini söylemiş. Oyunun grafikleri oynatmayacak kadar kötü mü?
Oyunun iyi ve kötü taraflarını oyunu almış olan birisi söylerse sevinirim.
Oyun:
Önceden bu tarz oynadığım bir kaç oyun:
Arada indirime giriyor. İstek listene ekle, 10₺'ye kadar indiği oluyor.

Star Wars evrenini seviyorsan kesinlikle almalısın. Yalnız indirimde olduğu zaman alın, sık sık indirime giriyor diyebilirim. ModDB sitesinde birçok mod bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı