Star Wars film başlama sırası nedir?

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İnternetten çokca arattım. Lakin kimse ortak karara varamamış herkes ayrı telden sıralama söylüyor. En son Jedi Fallen Order oyunun oynayınca hoşuma gitti evren filmlerini izlemek istiyorum. Ufak tefek küçük bilgilerim var sadece. Ve anakin spoilerim var. 456123 olarak mı başlayayım 123456 olarak mı? :D
Kimisi 123 aralara çizgi diziler falan 456 diyor kafayı yedim iyice.

Arkadaşlar selam. İnternetten çokca arattım. Lakin kimse ortak karara varamamış herkes ayrı telden sıralama söylüyor. En son Jedi Fallen Order oyunun oynayınca hoşuma gitti evren filmlerini izlemek istiyorum. Ufak tefek küçük bilgilerim var sadece. Ve anakin spoilerim var. 456123 olarak mı başlayayım 123456 olarak mı? :D
Kimisi 123 aralara çizgi diziler falan 456 diyor kafayı yedim iyice.

Hocam Disney Plus satın alınız önce satın aldıktan sonra Star Wars'a girip orada sıralaması mevcuttur şu an aklımda değil sıralaması.

Anakin spoiler'ı varsa kronolojik sıralamaya hiç gerek yok.

Aşağıdaki konudaki 2. listeye bakabilirsin. Dizileri izlemek istemiyorsan sadece başında ''Episode'' ibaresi bulunan filmleri izleyebilirsin, sorun olmaz.

Anakin spoiler'ı varsa kronolojik sıralamaya hiç gerek yok.

Aşağıdaki konudaki 2. listeye bakabilirsin. Dizileri izlemek istemiyorsan sadece başında ''Episode'' ibaresi bulunan filmleri izleyebilirsin, sorun olmaz.

Anakinden kastım başına gelen olay ve dönüşümünü biliyorum ekstra varsa orasını tam bilmiyorum youtube shortslar sağolsun yıllarca yemediğim spoileri yedirdi :D

@Sangal123 Orası yeterli zaten. Anakin'in Vader olduğunu bilen birisinin filmleri kronolojik sıralama ile izlemesine pek gerek kalmıyor. Çıkış tarihlerine göre izleyebilirsin.

Hocam bence birinci bölümden başlayıp izleyin. Karıştırmaya hiç lüzum yok. Aradaki Han Solo'yu üçüncü filmden sonra, Rogue One'ıda onun peşinden izleyip seriye 4'üncü filmden devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı