Epic Games Star Wars Jedi: Fallen Order 34,99 TL

Oyun sorunsuz bir şekilde oynanıyor mu oynanıyor. Boşu boşuna 1 kere oymayıp köşeye atmalık oyunlara gereksiz para vermeye değmez. Anca Steam fanı veya koleksiyon yapıyorsanız tercih edilebilir bence. Ama gereksiz yere bu oyunlar üzerinden platformu gömmekte ne bileyim biraz tuhaf.

Oyun sorunsuz bir şekilde oynanıyor mu oynanıyor. Boşu boşuna 1 kere oymayıp köşeye atmalık oyunlara gereksiz para vermeye değmez. Anca Steam fanı veya koleksiyon yapıyorsanız tercih edilebilir bence. Ama gereksiz yere bu oyunlar üzerinden platformu gömmekte ne bileyim biraz tuhaf.
Ben bazı oyunların kitap gibi olduğunu düşünüyorum örnek rdr2 vs detroit bunlar tek seferliktir ama para vermeye değer . Starwars jedi fallen order iyi bir oyun değil nedeni ışın kılıçı sopa gibi hissetiriyor ve platform çok sıkıçı ve gereksiz tabi seven varsa bi şey diyemem . Ama ışın kılıçı önemli olan bir oyunda ışın kılıçının kötü olması ayrı bi olay ben beğenmemiştim .

Ben bazı oyunların kitap gibi olduğunu düşünüyorum örnek RDR2 vs Detroit bunlar tek seferliktir ama para vermeye değer. Star Wars Jedi: Fallen Order iyi bir oyun değil nedeni ışın kılıçı sopa gibi hissetiriyor ve platform çok sıkıçı ve gereksiz tabii seven varsa bir şey diyemem. Ama ışın kılıçı önemli olan bir oyunda ışın kılıçının kötü olması ayrı bir olay ben beğenmemiştim.

Olabilir. Ama bu fiyata çok iyi bence.

Geri
Yukarı