Star Wars Jedi: Fallen Order "denuvo64.dll" virüs olarak algıladı

Metin Önal

Kilopat
Daha fazla  
Resimde de belirttiğim üzere Star Wars Jedi: Fallen Order oyunumdaki "denuvo64.dll" dosyasını virüs olarak algıladı. Geri yüklesem bilgisayarımda bir sorun yaratır mı?

Screenshot_12.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimde de belirttiğim üzere Star Wars Jedi: Fallen Order oyunumdaki "denuvo64.dll" dosyasını virüs olarak algıladı. Geri yüklesem bilgisayarımda bir sorun yaratır mı?

Eki Görüntüle 1465044

Yani bakın bu tamamen kendi görüşüm kimseyi yargılamıyorum siz de beni yargılamayn. 1 yılda 70 tane korsan oyun indirip bitirdim. Hiçbir antivirüs kullanmadım Windows defender bile kapalıydı. Geçenlerde premium Kaspersky ile virüs taraması yaptım virüs bulunmadı. Yani eğer madem böyle korsan oyun oynayacaksınız kapatın abi gerek yok. Soruna gelecek olursak birşey olacağını sanmıyorum 3. Parti crack yazılım olduğu için virüs olarak algılaması normal. O dosya olmadan da oyunu oynayamazsin zaten.

Yani bakın bu tamamen kendi görüşüm kimseyi yargılamıyorum siz de beni yargılamayn. 1 yılda 70 tane korsan oyun indirip bitirdim. Hiçbir antivirüs kullanmadım Windows Defender bile kapalıydı. Geçenlerde Premium Kaspersky ile virüs taraması yaptım virüs bulunmadı. Yani eğer madem böyle korsan oyun oynayacaksınız kapatın abi gerek yok. Soruna gelecek olursak bir şey olacağını sanmıyorum 3. Parti crack yazılım olduğu için virüs olarak algılaması normal. O dosya olmadan da oyunu oynayamazsin zaten.

Yıllardır igg-Games'ten oyun indiriyorum hiç sorun-arıza yaşamadım. Bu oyunda da yaşayacağımı sanmıyorum. Teşekkür ederim.
İlgili dosyanın VT taramasını ve Hybrid Analysis raporunu alın.

Nasıl yapacağım tam olarak bilmiyorum?

Nasıl yapacağım tam olarak bilmiyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı