Star Wars Jedi Fallen Order İndirime Girer Mi?

Yüksek ihtimalle gelir ancak bana sorarsınız o kadar para verilmez. Şahsen oyunu çok beğendim ancak müthiş buzun bir oyun değil, 1 hafta içinde sindire sindire rahat bitirirsiniz. Çok uygun bir fiyata EA Access almanızı öneririm. Hem jedi fallen Order'ı oynar, hem de o bitince başka oyunları deneyimleyebilirsiniz.

Zaten ben parayı harcadım bile :D Witcher 1, 2 ve 3 aldım. Bir de rottr aldım. Halo da indirime girsin onu da almayı düşünüyorum. Yine de yorumunuz için teşekkür ederim :) ea access bana biraz kazık gibi geliyor game pass daha mantıklı bence

Yüksek ihtimalle gelir ancak bana sorarsınız o kadar para verilmez. Şahsen oyunu çok beğendim ancak müthiş buzun bir oyun değil, 1 hafta içinde sindire sindire rahat bitirirsiniz. Çok uygun bir fiyata EA Access almanızı öneririm. hem Jedi Fallen Order'ı oynar, hem de o bitince başka oyunları deneyimleyebilirsiniz.
ea access te 100 lira falan benim belli olmuyor iş güç bitmez falan bir de benim olsun oyun bitse de girer 2 ışın kılıcı sallarız :D 15 Euro origin access 110 tl falana gelir.

Geri
Yukarı