Çözüldü Star Wars Jedi: Fallen order oynamayın

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

364485

Hectopat
Makaleler
13
Şimdiden söylüyor oynamayın ( PS4 ).
Her şeyi geçtim, optimizasyon çöp sürekli. 15 FPS düşüyor kasım Kasım kasıyor.
EA geliştirdiği oyundan bir hayır gelmez respawn oyunun platform kısımıları ve aksiyon kısımlarını gerçekten iyi yapmış.
Ama tabii ki bir ama olacak sonuçta bu oyunun arkasında EA var.
Bug abi o nasıl iştir adamın yanından geçiyorum adam kayboluyor.
Oyun başında carl gitar çaldığı bir sahne var o sahnede gitar yok oluyor ve oyun çıkalı 1 yıl oldu.
Çöp hiçbir şey demiyorum.
Oynamak istiyorsanız bile en az 1650 Ti olsun yoksa bu oyunu oynamayın.
Ben en azında EA Play sayesinde aldım (25TL).
Bu yüzden pişman değilim ama bu oyuna 150 TL üzeri verecekler için üzgünüm etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA geliştirdiği oyundan bir hayır gelmez respawn oyunun platform kısımıları ve aksiyon kısımlarını gerçekten iyi yapmış.
Oyun başında carl gitar çaldığı bir sahne var o sahnede gitar yok oluyor ve oyun çıkalı 1 yıl oldu.
Bu yüzden pişman değilim ama bu oyuna 150 TL üzeri verecekler için üzgünüm etmez.
Bahsettiğiniz oyunu PS4'te bitirdim ve hiç bir sorun yaşamadım.

Bence yanlış düşünüyorsun, oyunda biraz bug var ama Cyberbug da değil yani. Oyunu bitirdim parkur kısımları bence uzun ama güzel, GTX960M ile yüksek ayarlarda 70-80 fps arası aldım bence optimizasyonu gayet güzel. Hikayesi zaten Star Wars seviyorsanız sizi alıp götürür.
Hele o Darth Vader sahnesi

Senin konsolun veya sistemin yetmiyorsa buz ne yapalım oyunu severek kasmadan oynuyorum ben.

Bir çok oyunun konsol portu pek iyi değil. Ben PC'de 1660ti ve i5 9300H ile oynarken saçma sapan performans sorunları yaşadım. Oyunun bazı bölgelerinde ekran kartı kullanımı anlamsız şekilde düşüp FPS'in dengesiz olmasına sebep oluyordu ki Ultra ayarlarda oynuyordum. FPS'im genel anlamda hep 60'ın üstündeydi ama çok dengesizdi. Teknik anlamda başkaları benim kadar sıkıntı yaşamamış sanırım fakat ben oyunu sevsem de bu sıkıntılar bir noktada oyundan aldığım keyfi düşürmüştü.

Xbox One S ve RX480 8GB + Ryzen 5 1600 işlemcili bir sistem ile kasmadan oynadım. Sorunsuz diyemem ama oynayamayacak kadar hata olmadı. Oyunu eleştirebilirsiniz ama bu eleştiri olmamış bence.

Senin konsolun veya sistemin yetmiyorsa buz ne yapalım oyunu severek kasmadan oynuyorum ben.
"Senin konsolun yetmiyorsa."

PS4'e çıkış yapan bir oyundan bahsediyoruz. Ne yapmasını bekliyorsun konsola upgrade mi yapsın? Bu cihaza çıkıyorsa en azından sorunsuz 30fps çalışmak zorunda. Eğer çalışmıyorsa geliştiricinin suçudur bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı