Star Wars Jedi survivor 1650 Ti (4 GB VRAM) ile çalışır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Yok mu başka fikri olan?

Bende GTX 1650 Ti (4 GB VRAM) var. Jedi survivor minimum sistem gereksinimlerinde 8 GB VRAM gerektiriyor. GTX 1070 istiyor minimum. FSR 2 dengeliyken keskinliği artırıp, orta ayarlarda, texture yüksek, gölge düşük (en kötü ihtimalle katlanabileceğim grafik kalitesi bu. Hadi taş çatlasın Texture'ı da medium yapayım.) 30 FPS'nin altına düşmesin benim için yeterli. Bu bir nişancı oyunu değil. 60 FPS'e gerek yok diye düşünüyorum. 60 FPS takıntım yok. Ne düşünüyorsunuz? Böyle ayarlarda istediğim şekilde çalıştırabilmem mümkün mü sizce?
Not: Returnal oyunu da minimum NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB VRAM) ekran kartı istiyor. Ben GTX 1650 Ti (4 GB VRAM) ile FSR 1 Ultra Kalite'de, high ayarlarda (sadece gölge ayarları Low) oynayabiliyorum. (minimum 45 FPS veriyor)
Ekleme: Yeni çıkan Dead ısland 2 minimum sistem gereksinimlerinde GTX 1060 (6 GB) istiyor. Ultrada (FSR 2 quality) 50 FPS'nin altına düşmüyor GTX 1650 Ti ile. Böyle örnekler de var. Fakat 8 GB minimum VRAM isteyen bir oyun daha önce görmediğim için ne olabileceğini kestiremiyorum. Bir şey daha ekleyeyim Dead Space Remake de minimum sistem gereksinimlerinde GTX 1070 (8GB Vram) istiyormuş. Ben High'da, FSR 2 Kalite'de oynamıştım. En kötü düştüğü fps 35 idi. Genelde 40-55 FPS arası oynamıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı