Star Wars Jedi: Survivor Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ars-jedi-survivor-sistem-gereksinimleri-belli-oldu.jpg

Star Wars Jedi: Survivor sistem gereksinimleri detaylandı. Gereksinimlerin çoğu sıradan görünse de 155 GB olan depolama gereksinimi biraz göz korkutan cinsten. Listelenen CPU’lar ve GPU’lar, mevcut nesle özel bir sürüm için oldukça mütevazı görünüyor. Respawn, PC oyuncularının en az 4 çekirdek / 8 iş parçacıklı konfigürasyona sahip bir CPU’ya sahip olmasını isterken GPU tarafında en […]

Devamı: Star Wars Jedi: Survivor Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Neden önerilen gereksinimler de 2070 ile 6700 XT gibi dengesiz bir eşleştirme yapıldı ki? NVIDIA için optimizasyonlu olarak yapıldı desem bu sefer de DLSS yok(muş)...

155 GB az olmuş en az 300-500 GB falan yapsalarmış... Arkadaş oyunun dosyalarının boyutunu yüksek tutunca korsancıların indirmeye çekineceklerini falan mı düşünüyorlar hala bu oyun firmaları? Repack diye bir şey var onunda farkında değiller. Böyle yaparak orijinal olarak insanların satın almaya üşenmesine neden oluyorlar farkında da değiller. İsteseler dosyaları sıkıştırıp düşürebilirler. 50-100 GB arası bir oyun en fazla. Sistem gereksinimlerine girmiyorum artık zaten günümüzde AAA oyunların hepsinde saçmalamaya başladılar. Sistem gereksinimleri önemli değil artık optimizasyon önemli oyunlarda. İlk oyunda her açıdan vasat bir oyundu. Yeni oyundan farklı bir şey de beklemiyorum.

155 GB az olmuş en az 300-500 GB falan yapsalarmış... Arkadaş oyunun dosyalarının boyutunu yüksek tutunca korsancıların indirmeye çekineceklerini falan mı düşünüyorlar hala bu oyun firmaları? Repack diye bir şey var onunda farkında değiller. Böyle yaparak orijinal olarak insanların satın almaya üşenmesine neden oluyorlar farkında da değiller. İsteseler dosyaları sıkıştırıp düşürebilirler. 50-100 GB arası bir oyun en fazla. Sistem gereksinimlerine girmiyorum artık zaten günümüzde AAA oyunların hepsinde saçmalamaya başladılar. Sistem gereksinimleri önemli değil artık optimizasyon önemli oyunlarda. İlk oyunda her açıdan vasat bir oyundu. Yeni oyundan farklı bir şey de beklemiyorum.
Merak ediyorum ben de Steam'e neden RePack olarak koyulmuyor oyunlar? Ufak çaplı bir araştırma sonucunda da kayda değer bir şey bulamadım.

Hocam açıkçası Star Wars oyunu olduğu için oynayuyor insanlar ztn oyunun vasat olmasının gerçekten bi anlamı yok onlar için. Bir Darth Vader görsek yeter edasıyla...

Geri
Yukarı