Çözüldü Star Wars Kotor oyundan atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Merhaba bilgisayarımı çift monitör olarak kullanıyorum ve geçenlerde Windows 11'e yükselttim. RPG açlığım için Star Wars kotor aldım ve indirdim fakat çift monitör iken oyunu alta atıyor ve açılmıyordu, tek monitör yaptım ve açıldı karakter oluşturdum oyna tuşuna bastım fakat oyundan atıyor bir türlü giremiyorum araştırmalarım sonucu çözüm bulamadım fakat eski sürümlere uyumluğu olduğu için vs dememiş kimse sorun Windows 11 değil diye tahmin ediyorum. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Çözüm
Çözünürlük için fix işlemi uygulaman gerekiyor. Bu video ile yapabilirsin. Adımları sırasına göre uygulamaya dikkat et ama, yanlış adımda oyunu tekrar sil-yükle yapman gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. monitör için çözüm olacağından emin değilim ama oyunu sorunsuz bir şekilde açacağını biliyorum tek monitör ile. 2. monitör yüzünden olan sorun çözünürlükten dolayı ise o sorun da çözülür tabii.

Geri
Yukarı