Çözüldü Star Wars Kotor oyundan atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Merhaba bilgisayarımı çift monitör olarak kullanıyorum ve geçenlerde Windows 11'e yükselttim. RPG açlığım için Star Wars kotor aldım ve indirdim fakat çift monitör iken oyunu alta atıyor ve açılmıyordu, tek monitör yaptım ve açıldı karakter oluşturdum oyna tuşuna bastım fakat oyundan atıyor bir türlü giremiyorum araştırmalarım sonucu çözüm bulamadım fakat eski sürümlere uyumluğu olduğu için vs dememiş kimse sorun Windows 11 değil diye tahmin ediyorum. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Çözüm
Çözünürlük için fix işlemi uygulaman gerekiyor. Bu video ile yapabilirsin. Adımları sırasına göre uygulamaya dikkat et ama, yanlış adımda oyunu tekrar sil-yükle yapman gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Var mı bir gelişme? 14 dakikanın yeterli olması gerekir bir ayarı kapamak için.
İşim var bakamadım şu an deniyorum
Var mı bir gelişme? 14 dakikanın yeterli olması gerekir bir ayarı kapamak için.
Hayır menü açılıyor ayarı yaptım karakter oluşturdum aynı şeyi yaptı, ikinci ekranı açtım denedim bu sefer açılır açılmaz attı

Son düzenleme:
Çift monitör ile oluşan sorun hakkında bir fikrim yok açıkçası. Eski oyun olduğu için normaldir.

Bu sorunların çözümü için herhangi bir çözüm yöntemi denedin mi dediğim haricinde?

Çift monitör ile oluşan sorun hakkında bir fikrim yok açıkçası. Eski oyun olduğu için normaldir.

Bu sorunların çözümü için herhangi bir çözüm yöntemi denedin mi dediğim haricinde?

Çok denedim Steam'de kullanıcıların dediklerini de denedim fakat sorun düzelmedi. Aynı sorunu New Vegas için yaşadım fakat çözümü buldum, fakat kotor için hiçbir şey bulamıyorum

Dosya kurcalama vesaire yaptıysan veya ek bir dosya indirdiysen ayrıca etkileyebilir bu sorunu. Türkçe yama da dahil buna.

Oyunu tamamıyla kaldırıp tekrar yükledikten sonra sadece dediğim ayarı kapatarak tekrar dener misin?

Dosya kurcalama vesaire yaptıysan veya ek bir dosya indirdiysen ayrıca etkileyebilir bu sorunu. Türkçe yama da dahil buna.

Oyunu tamamıyla kaldırıp tekrar yükledikten sonra sadece dediğim ayarı kapatarak tekrar dener misin?

Geç cevap vermemin sebebi tam olarak buydu oyunu kaldırıp dosyalarını silip tekrar yükledim denedim fakat maalesef. Şimdi ekran çözünürlüğüne dokunmadan tekrar deneyeceğim fakat bu sefer açılır açılmaz Alt Tab atıyor kalıyor
Şu an ikinci monitörü kapatıp tekrar denedim ve karakter ekranından sonra oyun açıldı şu an ilk sahneyi görebildim fakat çözünürlük çok kötü yükseltince oyundan atıyor :D

Çözünürlük için fix işlemi uygulaman gerekiyor. Bu video ile yapabilirsin. Adımları sırasına göre uygulamaya dikkat et ama, yanlış adımda oyunu tekrar sil-yükle yapman gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı