Star Wars Outlaws Ubisoft'ta 1750 TL'den ön siparişe açıldı!

Oyun 55 dolara denk geliyorlar yalnız 70 değil.

1750 TL = $54.
Global olarak 70 dolara çıkmış diyor olabilir.
1712682674857.png

Çöpisoft oyunu olması almamak için bile bir sebep. Bir diğer sebep de oyunun şu an için Steam'e gelmiyor oluşu. Geçen sene çıkmış Crew Motorfest'i daha yeni Steam'e getiriyor adamlar, Outlaws'ın Steam'e gelmesi için en az 1.5 sene beklememiz gerekecek.

Çöpisoft oyunu olması almamak için bile bir sebep. Bir diğer sebep de oyunun şu an için Steam'e gelmiyor oluşu. Geçen sene çıkmış Crew Motorfest'i daha yeni Steam'e getiriyor adamlar, Outlaws'ın Steam'e gelmesi için en az 1.5 sene beklememiz gerekecek.
Steam'e gelirse daha pahalı olacaktır. Yurt dışında 70 dolar oyun. Ubisoft'ta 54 dolardan TL fiyatlandırması yapılıyor. Yerel fiyatlandırma beklemiyorum. Ayrıca iddialı bir oyun. Bakalım bunu batırmazlar inşallah.

Steam'e gelirse daha pahalı olacaktır. Yurt dışında 70 dolar oyun. Ubisoft'ta 54 dolardan TL fiyatlandırması yapılıyor. Ayrıca iddialı bir oyun. Bakalım bunu batırmazlar inşallah.
Yerel fiyatlandırma yapması beni ilgilendirmiyor. Oyunların fiyatları hakkında bir rahatsızlığım olsa Steam kullanmam zaten.

Epic'den paraları iyi götürüyorlar exclusive anlaşma ile, adamlar extra hiçbir efor sarf etmeden Tim Sweeney'nin paralarını alıyorlar rahat rahat. Steam'e de anlaşma bitince getiriyorlar tekrar. Bütün dertleri para.

Zaten hayatımda daha saçma bir şey görmedim bu Epic exclusive olayında. Platform (PC) aynı platform ama launchera özel oyunlar oluyor, saçmalık. Bırakın oyunlar bütün launcherlarda çıksın, isteyen istediği yerden alsın ama yok, Epic'in gözünde bu şekilde oyuncu çekecekler ekosistemine :D

Son düzenleme:
Bizim kuşağımızın (En azından benim) hep hayalini kurduğu üç oyun vardı...
-Açık dünya bir Harry Potter oyunu (Çıktı ve harika)
-Açık dünya bir LoTR oyunu (Muhtemelen hiçbir zaman böyle bir oyun çıkmayacak Lotro var gerçi ama o mmorpg)
-Açık dünya bir SW oyunu...

Hah işte burada işin içerisinde Ubisoft'u görünce bende film kopuyor. Hoş gerçi, EA'in fecaat işlerinden sonra (JFO ve devam oyunu da eh işte yapımlardı bence, Soulslike türünde olması oyunu kurtarıyordu.) bakalım Ubisoft biz oyun severlere nasıl bir şey yumurtlayacak... Hele hele Lucas dönemi Saga'larına öykünen stilistik tarzları D*sney dönemi yapımlarında gördükçe iyice fıttırıyorum... Çocukluğumun ve ilk gençlik yıllarımın en efsanevi iki şeyinden birisi (Öbürü de LoTR onu da ucundan Rings of Power ile mahvettiler çaktırmayın) olan Star Wars maalesef D*sney adındaki çamur çukurunun elinde... Oyun mu ? Sıfır beklenti... Tavsiyem ? ''Bekle ve Gör''. Yerinizde olsam asla bu oyun için ön sipariş falan vermezdim... Bir çıksın, herkesin çok sevdiği influencer abiler, yayıncılar bir tadım yapsın. Ona göre vaziyet alırız... Bunlar (Ubisoft) sanırım taa Lucas dönemlerinden kalma bir 1313 projesi vardı. Onu biraz makyajlayıp bir şeyler yapmayı denediler gibi geliyor ya bana neyse... Son olarak; bu oyuna verebilecek bütçeniz varsa ve hala eğer alıp oynamadıysanız, Baldur's Gate III alıp keyfinize bakın. Pişman olmayacaksınız... Veya Hogwarts Legacy...

Bizim kuşağımızın (En azından benim) hep hayalini kurduğu üç oyun vardı...
-Açık dünya bir Harry Potter oyunu (Çıktı ve harika)
-Açık dünya bir LoTR oyunu (Muhtemelen hiçbir zaman böyle bir oyun çıkmayacak Lotro var gerçi ama o mmorpg)
-Açık dünya bir SW oyunu...

Hah işte burada işin içerisinde Ubisoft'u görünce bende film kopuyor. Hoş gerçi, EA'in fecaat işlerinden sonra (JFO ve devam oyunu da eh işte yapımlardı bence, Soulslike türünde olması oyunu kurtarıyordu.) bakalım Ubisoft biz oyun severlere nasıl bir şey yumurtlayacak... Hele hele Lucas dönemi Saga'larına öykünen stilistik tarzları D*sney dönemi yapımlarında gördükçe iyice fıttırıyorum... Çocukluğumun ve ilk gençlik yıllarımın en efsanevi iki şeyinden birisi (Öbürü de LoTR onu da ucundan Rings of Power ile mahvettiler çaktırmayın) olan Star Wars maalesef D*sney adındaki çamur çukurunun elinde... Oyun mu ? Sıfır beklenti... Tavsiyem ? ''Bekle ve Gör''. Yerinizde olsam asla bu oyun için ön sipariş falan vermezdim... Bir çıksın, herkesin çok sevdiği influencer abiler, yayıncılar bir tadım yapsın. Ona göre vaziyet alırız... Bunlar (Ubisoft) sanırım taa Lucas dönemlerinden kalma bir 1313 projesi vardı. Onu biraz makyajlayıp bir şeyler yapmayı denediler gibi geliyor ya bana neyse... Son olarak; bu oyuna verebilecek bütçeniz varsa ve hala eğer alıp oynamadıysanız, Baldur's Gate III alıp keyfinize bakın. Pişman olmayacaksınız... Veya Hogwarts Legacy...
Dediğin her şeye katılıyorum. Kotor 2 remake çıkarsa ayrı bir dünyayla karşılaşcaz ama çok iyi haberler yok daha. Tek katılmadığım bir şey var hogwarts. Harry potterın öyle ahım şahım hayranı değilseniz far cry oyunlarından farkı yok.

Geri
Yukarı