Çözüldü Star Wars: Rebels ve Resistance izlemeli miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Celil02

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaijan
Daha fazla  
Çocukluğumdan beri Star Wars hayranıyım. Episode'ı, II ve III'ü, Han Solo, Clone Wars ve The Mandalorian'ı bitirdim. Ben hikayesini sevdiğim için kronolojik, tarihi sıralamayla izliyorum. Han Solo'dan sonra rebels, the mandalorian'dan sonra resistance geliyor. Ama rebels ve resistance çocuksu gözüküyor, sanki güzel olmamış gibi. Kararsız kaldım. İzlemezsem hikayede kaçıracağım kısımlar olur mu? Yoksa onları da mı izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Star Wars seven birini buldum şu an gözümden bir damla yaş akıyor...
Rebels'i izleyebilirsin. Evrene kattığı güzel şeyler var. Filmlere göndermeler var. İlk sezon sıkabilir ama ilerledikçe açılıyor.
Evet, çocuksu gözüküyor çünkü daha çok küçük çocukların Star Wars'a başlaması için yapılan şeyler.
Ben şahsen Rebels'i izlemeni tavsiye ederim. Eğer 1-2-3 ve Clone Wars'ı sevdiysen hoşuna gidecek şeylerle karşılaşacaksın. Ama ben Rebels'i izlemeden önce 4-5-6'yı bitirmeni öneririm. Oralara göndermeler var, izlerken bir şey anlamayabilirsin.
Resistance'ı ben izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum pek çekmedi beni. Mandalorian hariç Episode VI'dan sonrası ilgimi çekmiyor. Sequel Trilogy(7-8-9) tam bir faciaydı.
Bu arada bilmek, sormak istediğin şeyleri sorabilirsin. Star Wars evrenine hakimim diyebilirim.
Rebels'i izleyebilirsin. Evrene kattığı güzel şeyler var. Filmlere göndermeler var. İlk sezon sıkabilir ama ilerledikçe açılıyor.
Evet, çocuksu gözüküyor çünkü daha çok küçük çocukların Star Wars'a başlaması için yapılan şeyler.
Ben şahsen Rebels'i izlemeni tavsiye ederim. Eğer 1-2-3 ve Clone Wars'ı sevdiysen hoşuna gidecek şeylerle karşılaşacaksın. Ama ben Rebels'i izlemeden önce 4-5-6'yı bitirmeni öneririm. Oralara göndermeler var, izlerken bir şey anlamayabilirsin.
Resistance'ı ben izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum pek çekmedi beni. Mandalorian hariç Episode VI'dan sonrası ilgimi çekmiyor. Sequel Trilogy(7-8-9) tam bir faciaydı.
Bu arada bilmek, sormak istediğin şeyleri sorabilirsin. Star Wars evrenine hakimim diyebilirim.

Çözüm
Rebels'in 1. sezon 6. bölümündeyim. Rebels 3. ve 4. filmin arasındakı zamanda geçiyor. 4, 5, 6. filmleri izledikten sonra Rebels'i izlerken spoiler yemiş olmam mı? 7, 8, 9'u izleyenlerin çoğu kötü, hatta berbat olduğunu söylüyor. Ama ben yine de izleyeceğim.

Rebels Clone Wars gibi değil. Filmlerdeki karakterleri direkt olarak merkeze almıyor. 3- 4 arasında hikayeye güzel şeyler katıyor. Ben şahsen filmleri izledikten sonra Rebels'i izlemenizi öneririm. Spoiler değil çünkü zaten Rebels daha sonradan yapılmış bir yapım ama siz öyle başladıysanız öyle izleyin.
7-8-9 birbirinden bağımsız, plansız, programsız yapılmış bir seri. Biz paramızı alalım da çıkan filmler pek önemli değil diyerek çekmişler resmen. Ben Star Wars seven bir insan olarak Star Wars evrenine yapılmış bir hakaret olarak görüyorum bu üçlemeyi. Ama izleyin tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı