Starbucks hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen Getir'de çalışan arkadaş iptal olan iki kahveyi bana verdi bende AVM de çalışıyorum molada gördü verdi. İki kahve biri soguk bir şeydi ilk defa kullandım faturayı gorunce şaşırdım 2 içeçek 68TL.

Bende 3 içecek 60 küsur tuttu bugün.

Bulunduğum ilçede yok ama internette gördüğüm kadarıyla kahvelerini ve tatlı çeşitlerini çok beğendim (görüntü olarak tabi), bir gün yolum düşerse mutlaka denemek isterim.

Bulunduğum ilçede yok ama internette gördüğüm kadarıyla kahvelerini ve tatlı çeşitlerini çok beğendim (görüntü olarak tabii), bir gün yolum düşerse mutlaka denemek isterim.

Bence banka hesabını hazırlıklı tut.

Denemek icin gidilebilir.

Asiri pahalidir. 100 TL'ye 10 saat calisirsin ve bir kahve senin emeginden daha degerli olur.

Denemek için gidilebilir.

Aşırı pahalidir. 100 TL'ye 10 saat calisirsin ve bir kahve senin emeginden daha degerli olur.

Hatta münkünse hiç girme. Adamın damağında kalıyor ve bir daha gitmek istiyorsun. Yani hem pahalı hem lezzetli ve kolay ulaşılabilecek bir şey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…