Starbucks soğuk içecek önerisi

@Hybrid Theory filtre kahvelerin fiyatı da bayağı uygun oluyor, içebiliyorsanız ne güzel :D
Ben kahvenin acı tadını seviyorum. Bazen yumuşak içmek istediğimde sadece süt ısıtıp koyuyorum. Bir dünya tatlandırıcı, şeker ve türevi girdikten sonra benim için kahve olmaktan çıkıyor. Normalde günlük olarak kahve tüketen birisiyim ama dışarıda içmek istediğim zaman da fiyatından öte kalitesi benim için önemli, tabi uçuk veya abartı fiyatlar hariç olmak üzere.

Basit bir french press ve en azından Jacobs'un filtre kahveleriyle evde yapılabilir. 3 büyük süper markette 50-70 TL aralığında satılıyor 250g paketi. Zaten şu dönemde granül kahvelerle yarışıyor fiyatları. French press'e de bir o kadar verilse ömürlük yetiyor.

Extra özlü Berry içebilirsiniz.
Kahve buzlaşı mantığında olan Espresso Frappuccino diyorum ben.
Chocolate Cream Frappuccino bunu öneririm.
Eğer daha çikolatalı olsun dersen Java Chip Chocolate Cream Frappuccino öneririm.
Soğuk ve tatlı bu ikisi.
Tabii ağız tadınız nasıldır bilemem.
Sert seviyorsan Starbucks Doubleshot™ Iced SHA'ken bunu dene.
Kahve içmeyecekseniz orange manyo veya berry hibiscus öneririm hafif sert kahveler seviyorsanız cold brew veya Java chip chocolate frappuccino önerisinde bulunabilirim iyi günler afiyet olsun efendim.
Kahveci fark etmeksizin tek tercihim sert sade filtre kahve. Çok nadir sadece süt eklettiğim oluyor. Soğuk ya da sıcak olmasına da mevsime göre karar veriyorum.
@Hybrid Theory filtre kahvelerin fiyatı da bayağı uygun oluyor, içebiliyorsanız ne güzel :D
Önerileriniz için teşekkür ederim. Babamla beraber okuduk teşekkür ediyor selamı var 😁 kahve istemediği için cool lime aldı kendine bende berry hibiscus aldım. Cool lime'ı çok sevdi bende hibiscus'u aynı şekilde sağolun.
Kahveler de aklımda bir dahakine kahve içmeye gittiğimde önerdiğiniz soğuk kahvelere bakacağım.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Babamla beraber okuduk teşekkür ediyor selamı var 😁 kahve istemediği için cool lime aldı kendine bende berry hibiscus aldım. Cool lime'ı çok sevdi bende hibiscus'u aynı şekilde sağolun.
Kahveler de aklımda bir dahakine kahve içmeye gittiğimde önerdiğiniz soğuk kahvelere bakacağım.
Afiyet olsun. 🙋‍♂️

Geri
Yukarı