Starbucks'ta çalışılır mı?

Çalışılabilir, benim bir arkadaş oraya girdi 3-4 yıl çalıştı, ortamını kurdu şimdi farklı kafelerde müdürlük yapıyor, oradaki tanıştığı kişilerle de ekstra internet işleri felan yapıyor, biz ise bu süreçte okuduk o arkadaş kadar olamıyoruz yani. Başlarda yorucu ve sıkıcı gelir ama ortamları genelde güzel oluyor.

Altın almak mantıklı ama 1800 liraları görüp 1600'lere düşmesinden dolayı ben almıyorum.
Evet bı de o var ya almayınca dehşet yükselip alana kâr yaptırıyor. Ama biz gibi sansizlar alsa düşer 😂

Gayet rahat bir iş. Kahve yapması da eğlenceli zaten takılırsın orada ama ben olsam daha küçük bi kahvecide falan girerdim çünkü ilk iş tecrübem için bu kadar kalabalık bir yer zorlardı gibi.
Çok mantikli ama kurumsal bir yerde çalışayım dedim

Çalışılır tabiki. Hem rahat hem de aşırı bir zorluğu yok. Fakat kapanış yazılıp ertesi güne açılış varsa biraz zor oluyor. :D
Ah evet evet o kapanış açılış nasıl oluyor ya o kafama takıldı

Baristalığa sıfırdan başlayacaksanız Starbucks başlayabileceğiniz en iyi yerlerden birisi ama kolay iş, yoğun olmuyor falan diyenlere bakma eğer çalışacağın şube bir AVM şubesi veya yoğun bir noktadaysa k****dan ter aka aka çalışırsın, molaya bile zar zor çıkarsın ama işçi haklarına saygılılardır öyle ek mesai yaptırıp para ödememezlik vb yapmazlar ayrıca eğitim veriyorlar o yüzden iyidir güzeldir.

Baristalığa sıfırdan başlayacaksanız Starbucks başlayabileceğiniz en iyi yerlerden birisi ama kolay iş, yoğun olmuyor falan diyenlere bakma eğer çalışacağın şube bir AVM şubesi veya yoğun bir noktadaysa k****dan ter aka aka çalışırsın, molaya bile zar zor çıkarsın ama işçi haklarına saygılılardır öyle ek mesai yaptırıp para ödememezlik vb yapmazlar ayrıca eğitim veriyorlar o yüzden iyidir güzeldir.
😂😂 Güzel anlatım peki gece vardiyası gündüz vardiyası ayarlayabiliyor muyuz ben bi de full time düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı