Starcom DIVX-580 bilgisayara harici DVD okuyucu olarak bağlanır mı?

Haorelian

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, belirttiğim gibi bu DVD okuyucusu elimde çok eskiden kalma ve eski DVD'lerimdeki düğün videoları gibi şeyleri bilgisayarıma aktarmak istiyorum. Üzerinde 1 adet USB girişi var ve acaba bilgisayarıma bir şekilde takıp harici DVD okuyucusu olarak kullanabilir miyim bunu öğrenmek istiyordum. Varsa başka alternatifleriniz sizlerden de öneri almak isterim.

Tahminen o USB data için ve ön tarafta olduğunu varsayıyorum. Direkt olarak SATA data ve Power kabloları takarak zaten kullanabilirsiniz, ancak USB konusunda emin değilim, acaba SATA Power kablosu takıp, çift taraflı USB ile bilgisayara bağlanıp DVD içinden direkt aktarım yapabilir misiniz?..

Pek sanmıyorum ancak zaten SATA Power'ı takacak kadar uğraştığınızda data kablosunu da takarsınız.

Söylediğin şeyin olacağını sanmıyorum.

Tahminen o USB data için ve ön tarafta olduğunu varsayıyorum. Direkt olarak SATA data ve Power kabloları takarak zaten kullanabilirsiniz, ancak USB konusunda emin değilim, acaba SATA Power kablosu takıp, çift taraflı USB ile bilgisayara bağlanıp DVD içinden direkt aktarım yapabilir misiniz?

Pek sanmıyorum ancak zaten SATA Power'ı takacak kadar uğraştığınızda data kablosunu da takarsınız.

Söylediğin şeyin olacağını sanmıyorum.

Tamamdır, çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı