Sony DVD Player bilgisayara nasıl bağlanır?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Elimde eski bir Sony DVD Player var ve ben onu bilgisayarıma bağlamak istiyorum çünkü farklı bir jak girişi kullandığı için hoparlörüme bağlayamıyorum. DVD Player nasıl bilgisayara bağlanabilir?
@Yener K.

DVD Player görüntü vermek için tasarlanmış bir cihaz yani nasıl uydu alıcıyı bağlayamıyorsak bunu da bağlayamayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmini atar mısınız?
1649179848350.png

HDMI olarak Capture Card ile birlikte kullanabilirsiniz. Monitörde yedek HDMI girişi varsa buna da takabilirsiniz. Yoksa da HDMI Switch ile de yapabilirsiniz. Bir de benim bir zamanlar kullandığım bir Aver Media USB TV kartı vardı. Bunlarla da yapabilirsiniz. Ondan bulamadım fakat linkteki Dark da olur.
"Dark DK AC TVUSBANALOG USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile FM Radyo/TV Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar" Dark DK AC TVUSBANALOG USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile FM Radyo/TV Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

HDMI olarak Capture Card ile birlikte kullanabilirsiniz. Monitörde yedek HDMI girişi varsa buna da takabilirsiniz. Yoksa da HDMI Switch ile de yapabilirsiniz. Bir de benim bir zamanlar kullandığım bir Aver Media USB TV kartı vardı. Bunlarla da yapabilirsiniz. Ondan bulamadım fakat linkteki Dark da olur.
"Dark DK AC TVUSBANALOG USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile FM Radyo/TV Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar" Dark DK AC TVUSBANALOG USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile FM Radyo/TV Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Hocam DVD playerın sadece 1 HDMI girişi olduğu için monitöre bağlayınca boşta HDMI girişi kalmıyor. Attığınız dönüştürücünün ise erkek girişi var mı, elimde çünkü o tarz herhangi bir kablo yok.

Geri
Yukarı