Stardew Valley alınır mı?

Türe uzak olmama rağmen ve arkadaşım olmamasına rağmen keyif alabilir miyim?

• Oy verenlerin toplamı
    71
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Stardew Valley ile bu türe girişmek istiyorum ama hiç arkadaşım yok alacak. Oyundan arkadaş olmadan zevk alabilir miyim?
Kan Ter ve Pikseller kitabındaki hikayesi de beni cezbeden başka bir nokta oldu açıkçası.

Arkadaşsız da çok eğlenceli zaten oyun çıkışında Online sistem yoktu ona rağmen çok eğlenceliydi tabii arkadaşla bu zevk 2 katına çıkar rahatlıkla.

Merhabalar, Stardew Valley ile bu türe girişmek istiyorum ama hiç arkadaşım yok alacak. Oyundan arkadaş olmadan zevk alabilir miyim?
Kan Ter ve Pikseller kitabındaki hikayesi de beni cezbeden başka bir nokta oldu açıkçası.
Arkadaşsız eğlenceli, arkadaşlı çok eğlenceli bir oyun. Kesin alınır.

Tek başıma 140 saat gömdüm aşırı eğlenceli. Ve hala bitmedi zevk alarak oynuyorum. Arada hevesim gidiyor ama 1-2 hafta sonra hevesim geliyor ve yine saatlerce oynuyorum. Arkadaşlarım hiç yoğunlaşmadığı için düzgün şekilde onlarla oynayamadım. Ama sizin hevesli arkadaşlarınız varsa çok eğlenceli olacağını düşünüyorum. Alınır.

Dostum oyunu alıp almadığını bilmiyorum şöyle söyleyeyim türü sever ve oynamaya devam edersen 183+ saatim pc'de var bi 40 50 saat mobil'de var sıkılmadan oynuyorum oynadıkça oynayasım geliyor öyle anlatayım sana.

Geri
Yukarı