Stardew Valley alınır mı?

Merhaba, keşfettiğim bir YouTuber var ronsep adında ve çeşitli oyunlar oynuyor ama genelde Stardew Valley oynuyor. Ben de almayı düşünüyorum ama almaya değer mi, indirime girer mi diye şüphe duyuyorum.

Alınır oynuyorum fakat benim gibi bir kaç kullanıcıda çok saçma bir şekilde oyunun sesleri ve FPS'i anormal derecede takılıyor (1 FPS'e takılıyor sesler kayıyor).

Drop gibi bir şey mi yoksa düzelmiyor mu?

Drop gibi bir şey. Bir dakikadan önce geçiyor. Bunu ben yada bir kaç kişi yaşadı diye yaşamak zorunda değilsiniz. Steam üzerinden alırsanız 2 saat oynamadan iade edebilirsiniz. Bu sorunun çözümü yok sanırım 5-6 aydır araştırıyorum fakat çözümü bulamadım.

Drop gibi bir şey. Bir dakikadan önce geçiyor. Bunu ben ya da birkaç kişi yaşadı diye yaşamak zorunda değilsiniz. Steam üzerinden alırsanız 2 saat oynamadan iade edebilirsiniz. Bu sorunun çözümü yok sanırım 5-6 aydır araştırıyorum fakat çözümü bulamadım.

Hmm teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için.

Kesinlikle almanızı öneririm Cyberpunk ve Red Dead Redemption'dan daha çok severim. Oynadığım en iyi indie oyunlardan birisi fiyat olarak da oldukça uygun.

Alınır. Steam'de belli dönem indirimlerinde yarı fiyatına düşüyor, o zamanlarda uyguna alabilirsiniz. 300'e yakın saattim var ve @Everythink'ın da dediği gibi bir süre sonra monotonlaşmaya başlıyor. Fakat oyunun yapımcısı ConcernedApe büyük güncellemelerle yeni bir şeyler ekliyor. Eğer bir tane bile samimi bir arkadaşınızla Co-Op girerseniz çok daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Merhaba, keşfettiğim bir YouTuber var ronsep adında ve çeşitli oyunlar oynuyor ama genelde Stardew Valley oynuyor. Ben de almayı düşünüyorum ama almaya değer mi, indirime girer mi diye şüphe duyuyorum.

Eğer Game Pass'in varsa veya almayı düşünüyorsan Game Pass de var oyun.

Geri
Yukarı