Stardew Valley alınır mı?

direkt al kanka 100 saatim var oyunda chil ve huzur dolu bir oyun tavsiye ederim. ronsep'ide cok severim kendisinden görüp almıştım ben de :)

Merhaba, keşfettiğim bir YouTuber var ronsep adında ve çeşitli oyunlar oynuyor ama genelde Stardew Valley oynuyor. Ben de almayı düşünüyorum ama almaya değer mi, indirime girer mi diye şüphe duyuyorum.
O tarz oyunların seviyorsanız bakabilirsiniz eklentiler ile vs daha güzel oluyor fiyatı çok da pahalı değil zaten.

Hocam alın ama size önerim Youtbe'dan videolar izleyerek başlamanız ya da videolarla beraber oyunu ilerletmeniz olacak. Ben ilk aldığımda saçma şeyler yaparak çok kısa sürede sıkılmıştım umarım sizde öyle bir durum yaşamazsınız.

Bu tarz oyunları seviyorsanız türünün başarılı örneklerinden, ben sevmiyorum bu tarzı fakat seven birisi için dediğim gibi iyi bir oyun.

Bende bu kasma olaylarını yaşamama rağmen tek bir kayıtta arkadaşımla +100 saat oynamışızdır.
Benim oyuna başladığım arkadaşım benden daha sabırsız. Yaklaşık 60 saatten sonra sıkılmaya başladı her girdiğimizde boş boş dolaşıp sıkıldım falan diyordu. Aynı kayıta tek girmeye başladım bende. Normalde tek başına sıkılırım bu tarz oyunlarda co-op, destekliyorsa, tercihimdir ama nedense o zaman daha çok sarmaya başladı oyun. Yaklaşık 150 saatim oldu ve hala aynı kayıtta oynuyorum. Bir Minecraft'ı birde Stardew'i bırakamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı