Stardew Valley benzeri oyun önerisi

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, Stardew Valley bitti 8 aylık bir oynayışın sonunda. Oyun gerçekten beni çok eğlendirdi, hiç sıkılmadan oynadım. Stardew Valley gibi çiftlik kurma, hayat kurma, evlenme ve işe girme gibi düşük sistemli bir oyun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Stardew Valley bitti 8 aylık bir oynayışın sonunda. Oyun gerçekten beni çok eğlendirdi, hiç sıkılmadan oynadım. Stardew Valley gibi çiftlik kurma, hayat kurma, evlenme ve işe girme gibi düşük sistemli bir oyun var mı?
Düşük sistemden kastınız ne? Tam olarak sisteminizi söyler misiniz?

Graveyard keeper diye bir oyun var hocam şu an indirimdeydi hatta,ona bakabilirsiniz.

Grave yard keeper diye bir oyun var. Ben hiç oynamadım ama stardew valleyden daha iyi diyenler bile var. Şans vermeyi düşünüyorum. Ayrıca şuan indirimde 32tlden 11tlye düştü.
Hocam Stardew Valley gerçekten çok kapsamlı bir oyun oyunda yapılacak tonla şey var.

Hızlı grafiklere alıp en son sürümünü rahatça oynayabiliyorum.
Terreriayıda deneyin bence. Özellikle arkadaşlarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı