Çözüldü Stardew Valley güncelleme sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KüçükŞehzade

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Stardew Valley'e guncelleme geldi. Modlarin yeni surumu kurdum fakat acilmadi. Surekli "Windows tarafindan bulunmuyor, ismi dogru yazdiginizdan emin olup yeniden deneyin" diyor. Dosya butunlugunu dogruladim, silip yeniden yukledim, modlari sildim, SMAPI'yi tekrar silip kurdum fakat hiçbir turlu oyun acilmiyor. 3 gundur sorunu cozmeye calisiyorum ama olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam aynı sorunu yaşıyorum yabancı forumlarda araştırıyorum şu an çözüm bulursam buraya da atarım.

SMAPI'yi yükleyip sildim o yerde nerede kurulu olduğu gözüküyor onu aldım. Stardew valley>özellikler>komut yeri var oraya yenisi yapıştırdım düzeldi şu an bilgisayarda olmadığım için tam anlatamadım ama benimki böyle düzeldi.
Hocam aynı sorunu yaşıyorum yabancı forumlarda araştırıyorum şu an çözüm bulursam buraya da atarım.

SMAPI'yi yükleyip sildim o yerde nerede kurulu olduğu gözüküyor onu aldım. Stardew valley>özellikler>komut yeri var oraya yenisi yapıştırdım düzeldi şu an bilgisayarda olmadığım için tam anlatamadım ama benimki böyle düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı