Stardew Valley çoklu oyunculuda çocuk yapılıyor mu?

Sevgilimle beraber çiftlik kurma kararı aldık. Peki evlenebiliyoruz ama çocukta yapabilior muyuz? Yapıyorsak nasıl yardımcı olur musunuz? ♥♥♥

Co-op modunda bir çiftçi ile evliyseniz, ana oyuncuya (oyunu kuran) rastgele bir gecede çocuk isteyip istemediği sorulacaktır. Evet derse, soru çiftçiye sorulur. Her ikisi de evet dediğinde çocuk doğacaktır.

Eğer başka bir oyuncuyla evliyseniz:

Uygun bir evde uyuyorsanız ve halihazırda bir çocuğunuz yoksa, bu etkinliğin seçilme şansı %5'tir. Bir ev, evli oyunculardan birine aitse, çocuk odası yükseltmesine sahipse ve halihazırda iki çocuğu yoksa çocuklar için uygundur. Oyunculardan biri çocuk sahibi olmayı teklif etmek için rastgele seçilir; her iki oyuncu da kabul ederse, çocuk 14 gün sonra doğar veya doğurtulur.

Peki oyunum korsan değil Play Store'dan aldım ama çok oyuınculu modu çıkmıyor neden yardım eder misniz sil yükle yapsamda sadece yeni ve yükle seçeneği var.

Peki oyunum korsan değil Play Store'dan aldım ama çok oyuınculu modu çıkmıyor neden yardım eder misniz sil yükle yapsamda sadece yeni ve yükle seçeneği var.

Mobilde çok oyunculu daha gelmedi diye biliyorum. Mobildeki sürüm ile PC deki sürüm farklıdır. Geriden geliyor mobil sürüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı