Çözüldü Stardew Valley Görev Yöneticisi'nde gözüküyor ama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Panda33

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Stardew Valley'i açmaya çalıştığımda oyun görev yöneticisinde gözüküyor ama oyunu acmıyor fakat betalardan compatibility seçeneğini aktif ettiğimde, oyun acılıyor. Şöyle bir sorun var, betaya alınca da SMAPI calısmıyor. Oyunu normal olarak açmam için ne yapmam lazım?

Çözüm
Hocam SMAPI ile birlikte açmanız için çalıştırma yöneticisine SMAPI'nın .exe yolunu yazmanız gerekli diye biliyorum.
Hocam SMAPI ile birlikte açmanız için çalıştırma yöneticisine SMAPI'nın .exe yolunu yazmanız gerekli diye biliyorum.

Çözüm
Ama arkadaşım normal bir şekilde dosya konumundan acabiliyor.

Gene de bir deneyelim hocam sağ olun var olun.
Hocam normal bir şekilde açmasının imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü SMAPI'nın kuruluş sayfasında yazıyor olması lazım. Siz benim dediğimi deneyin veya internette bakın düzelecek.

Hocam normal bir şekilde açmasının imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü SMAPI'nın kuruluş sayfasında yazıyor olması lazım. Siz benim dediğimi deneyin veya internette bakın düzelecek.

Hocam ancak bugün deneyebildik dediğiniz çözümü ve evet haklıymışsınız sorunu cozduk cok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı