Stardew Valley maden çok zor geliyor

Peki Clint'e kılıcımı bakır ile yükseltirsem bir yararı olur mu?

Bence kılıcınızı yükseltmek yerine kazmanızı ve baltanızı yükseltin. Balta maden de işinize yaramaz ama çiftliği temizler. Kazma ise daha hızlı kırmanızı ve düşük seviyede kıramadığınız taşları kırmanızı sağlar.

Bakırdan başka şeyler ile kendim yükseltme yapabilir miyim?

Kendiniz bakır cevheri üretebiliyorsunuz ancak onları clint e verip yükseltme yapmak zorundasınız. Belki oyunun ilerlerinde kendimizde üretebiliyoruzdur ama oyunun başı/ortalarında böyle bir durum yok.

Peki Clint'e kılıcımı bakır ile yükseltirsem bir yararı olur mu? bakırdan başka şeyler ile kendim yükseltme yapabilir miyim?
Bir de, geliştirilmiş oltalar var mı?
En altta balıkçıda satılır. Kılıç bakır ile yükseltilemiyordu diye hatırlıyorum. Balta, kazma ve çöp tenekesi geliştirilebiliyordu galiba.

Hocalarım bir sorum daha vardı; Yan görevleri nasıl yapabilirim? örneğin ben baharda ''Jodi'ye karnabahar götür.'' görevini aldım. Bahar sebzesiydi ve şuan Yazdayım, bu görevi nasıl halledeceğim?

Ayrıca:
1623155186036.png

İnsan ilişkilerindeki sondaki 2 kalp neyi işaret ediyor?

Discord ile oyunun alakası ne acaba? :D
Hocam arkadaş isterseniz ekleyebilirsiniz dedi, ben de, artık multiplayer bir şekilde oyun oynamadığımı, ''Discord'u açmaktan sıkıldığım (istemediğim) için zaten oyunu singleplayer oynuyorum.'' diyerek anlattım :) Umarım anlaşılmıştır iyi günler <3

Hocam arkadaş isterseniz ekleyebilirsiniz dedi, ben de, artık multiplayer bir şekilde oyun oynamadığımı, ''Discord'u açmaktan sıkıldığım (istemediğim) için zaten oyunu singleplayer oynuyorum.'' diyerek anlattım :) Umarım anlaşılmıştır iyi günler <3
Anladım teşekkürler ve iyi günler.

Geri
Yukarı