Stardew Valley nedir?

Dışarıdan bakınca basit 2D bir oyun gibi gözükse de inanılmaz geniş bir içeriği var. Aklınıza ne gelirse vardır muhtemelen.

Son zamanlarda gerek internette gerek Technopat'ta cok konusu acildigini gordum, nedir bu Stardew Valley?
Tam anlamıyla mükemmel bir çiflik hayatını konu alan rol yapma oyunudur kendisi. Oyunun hikayesi konusu npc ler fln çok güzel yapılmış. Şu ideoyu izleyebilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

başlamayı düşünürsende
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoIt6N-6rBGtnOiEqwsoa6s9c1VcPyJS5

bu seriler sana yardım edebilir zamanında bana ettiği gibi.

Hocam eğer başlayacaksanız Haley denen kızdan uzak durun.
Abigal aşkımdır hep...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evlenince oyundaki her karakter size hediye veriyor belirli aralıklar ile. Abigal da medenden Bomba kuvars demir vs getiriyor :p

Son düzenleme:
Abigal aşkımdır hep...
Evlenince oyundaki her karakter size hediye veriyor belirli aralıklar ile. Abigal da medenden Bomba kuvars demir vs getiriyor :p
Abigail ile bence evlenilmez. Hocam Abigail biraz zaman sonra pişman olmaya başlıyor çok genç olduğu için. Oyundaki yaşı sanırsam 18-19 arası, onunla evlenince biraz pişman olmuştum ben.

Geri
Yukarı