Çözüldü Stardew Valley tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
DirectX dosyalari ile alakali bir problem var.
Indirin ve calistirin. Bing Bar'i isaretlemeyin.
Aradigimiz dosyalar inmis mi bir bakalim. Guncel log alayim lutfen.

Buyurun: enguncellog.rar

Aradigimiz dosyalar inmis mi bir bakalim. Guncel log alayim lutfen.

Buyurun: enguncellog.rar

Sağ tıklayıp özellikler deyip uıyumluluk sekmesinden oyunun çalıştırılacağı sürümü değiştirmeyi deneyin.

Hocam bütün uyumluluk sürümlerini denedim o da olmadı.

Guzel! Aradigimiz dosyalar inmis. Fakat hala eksik dosyalar var. Oyun dosyalarini dogrulamayi deneyin. Olmazsa CMD'yi yonetici olarak acip sfc /scannow yapin.

Hocam yapıyorum ve burada bir virgül koyuyorum 1.5 saat kadar sonra devam edeceğim belirttiğiniz işleme. Teşekkür ederim 3 saattir bu desteğiniz için :D geri döneceğim iyi akşamlar.

Guzel! Aradigimiz dosyalar inmis. Fakat hala eksik dosyalar var. Oyun dosyalarini dogrulamayi deneyin. Olmazsa CMD'yi yonetici olarak acip sfc /scannow yapin.

Geldim, yaptım dediklerinizi ama durum hala meçhul.

Hocam sonunda çözdüm sorunu! Başka bir konudan buldum çözümü. Steam'de betalar kısmında compability sürümünü seçtim, şu an oyunun performansı da daha iyi oldu. Ancak bu inanılmaz desteğiniz sebebiyle bir yorumunuzu çözüm olarak işaretliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum iyi akşamlar diliyorum :D

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    310,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Hocam sonunda çözdüm sorunu! Başka bir konudan buldum çözümü. Steam'de betalar kısmında compability sürümünü seçtim, şu an oyunun performansı da daha iyi oldu. Ancak bu inanılmaz desteğiniz sebebiyle bir yorumunuzu çözüm olarak işaretliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum iyi akşamlar diliyorum :D
Hocam! Size tesekkur ederim. Bildirim gelmedigi icin goremedim mesajinizi. Simdi bunu gordum. Sagolun!

Geri
Yukarı