Stardew Valley vs Dying Light

tahagok

Hectopat
Merhabalar arkadaşımla CO-OP oynamak için Stardew Valley mi yoksa Dying Light satın almalıyız? Hangisini önerirsiniz? Oyunların birbirine oranla eksi ve artıları nelerdir? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi orta üstü sistem istiyor, diğeri düşük sistemlerde bile çalışabiliyor. Sisteminiz orta üstü ise, Dying Light'tan daha çok zevk alacağınıza eminim. Dying Light 2 yolda, beklemekteyiz 🙂

Benim imzamdaki orta üstümü sizce 😉 Rahat 60 fps alıyorum ultrada.
Ekran kartınıza ve sisteminize tam hakim değilim ama oynatır diye tahmin ediyorum, saatlerce dying light oynadığımı bilirim geceden sabahlara kadar :D, stardew valley de oynadım ama o kadar sarmadı belki co-op zevklidir, dying light gerek arkadaşlarla olsun gerek co-op olsun her türlü zevkliydi benim için, yani benim tercihim dying light a bir şans vermen olacaktır :D

Edit: yanlış kişiye cevap vermişim 🤣

Sistemleriniz iyiyse Dying Light 2'yi bekleyin veya 1. Yi oynayın, orta-düşük seviye ve düşük bütçe ise Stardew Valley oynayın.

Rica ederim, iyi eğlenceler :)

Bence 1.yi oynamadan 2.ye geçmek biraz mantıksız'mı olurdu ne :D
İzleyip, incelemesini/özetini okuyarak hikayeyi öğrenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı