Dying Light vs Dying Light 2

Ben zaten hemen yapmayacağım ki ana görevleri atıyorum 1 - 2 saat açık dünya da takılırım 1 - 2 görev yaparım sonra yine açık dünya da takılırım 1 - 2 yan görev yaparım.

Ya bilmiyorum korsan sevmiyorum ve o işlere de hiç girmek istemiyorum.

Days Gone çok severek bitirdim tavsiyemdir. Oynanış videolarına bakın. Bir aralar Epic'in ücrensiz shenmeu 3 kurmayı düşünüyorum. Türkçe yama da bulmuştum bir yerden inşallah olur.

Dying Light 1 427 saat oynamış biri olarak Dying Light 2 alınır tabii benim sistemim yetmediği için alamıyorum maalesef.
bu siteden bakabilirsin ortalama oynanış süresine.

Onu da sordum eğer dikkatli okursanız?

Peki almamalı mıyım sizce? Onun yerine 200TL'ye ne alabilirim Rockstar serisinden ve Ubisoft serisinden önermeyin lütfen.

Peki siz söyler misiniz? Alınır mı? Eğer almazsam 200TL'ye ne alabilirim Rockstar serisinden ve Ubisoft serisinden önermeyin lütfen.

200 TL'ye toplama oyun paketi gibi bir şey yapabilirim size. Anladığım kadarıyla artık farklı bir şeyler arıyorsunuz. Ubisoft ve Rockstar'dan istememenizi bunu bağlıyorum. Umarım haklıyımdır. Listede özellikle kendimce ucuz ve indirimli oyunlara yer vereceğim.

Detroit: Become Human 71 TL
Resident Evil Village 134.50 TL
Resident Evil 7: Biohazard 81 TL
God of War 197.40 TL
Battlefield 1 55.99 TL
Age of Empires 2 Definetive Edition 19.68 TL
Dead Cells 107.99 TL
Ori and the Will of the Wisps 16.50
Crysis Remastered Trilogy 51.31
Gears 5 21.35 TL

Her biri kendim oynayıp beğendim yapımlardı. Şu anda hepsi indirimde almaya değer oyunlar. Umarım içlerinden kendinize göre bir oyun bulursunuz. İyi Sosyaller!

Düzeltme: Niyetliysen ve ilk oyun sana hitap ediyorsa ikinci oyunuda beğenirsin. Alınabilir.

Arkadaşlarımla oynayacağım zaten tavsiye için sağ olun. :D

Ben rahat 150 saatti bulurum diye tahmin ediyorum.

Dediğim gibi hikaye çok önemli değil benim için açık dünyada gezeyim sıkılırsam 1-2 görev yine açık dünya sıkılırsam yan görev.
O zaman hiç düşünmeden al derim ya da... fiyatlar artmadan.

O zaman hiç düşünmeden al derim ya da... Fiyatlar artmadan.

Yarın alacağım öğlen gibi.

200 TL'ye toplama oyun paketi gibi bir şey yapabilirim size. Anladığım kadarıyla artık farklı bir şeyler arıyorsunuz. Ubisoft ve Rockstar'dan istememenizi bunu bağlıyorum. Umarım haklıyımdır. Listede özellikle kendimce ucuz ve indirimli oyunlara yer vereceğim.

Detroit: Become Human 71 TL.
Resident Evil Village 134.50 TL.
Resident Evil 7: Biohazard 81 TL.
God of War 197.40 TL.
Battlefield 1 55.99 TL.
Age of Empires 2 definetive Edition 19.68 TL.
Dead Cells 107.99 TL.
Ori and the Will of the Wisps 16.50
Crysis Remastered trilogy 51.31
Gears 5 21.35 TL.

Her biri kendim oynayıp beğendim yapımlardı. Şu anda hepsi indirimde almaya değer oyunlar. Umarım içlerinden kendinize göre bir oyun bulursunuz. İyi sosyaller!

Düzeltme: Niyetliysen ve ilk oyun sana hitap ediyorsa ikinci oyunuda beğenirsin. Alınabilir.

Öneriler için teşekkürler.

Hikayesi için alınmaz ama çok açık bir dünya 100 saatten fazla devirmişimdir sevdiğim yanları kesintisiz parkur yapmak ve inhibitör avlamak tavsiye ederim ama hikayeye çok takılıyorsan bence alma.

Hikayeye takılmıyorum.

Dying Light 1 427 saat oynamış biri olarak Dying Light 2 alınır tabii benim sistemim yetmediği için alamıyorum maalesef.
bu siteden bakabilirsin ortalama oynanış süresine.

1674767281336.png

Bu indirim ne zaman biter? Biter mi?

Dosya Ekleri

• 1674767262578.png
    1674767262578.png
    85 KB · Görüntüleme: 21
Oyunu aldım oynadım biraz kesinlikle öneririm her böyle parkur sevenlerin çok zorlamayan zombileri sevenlerin oynaması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Ama şu hoplayan zıplayan zombiler masayı yumruklatıyor. :D

Oyunu aldım oynadım biraz kesinlikle öneririm her böyle parkur sevenlerin çok zorlamayan zombileri sevenlerin oynaması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Ama şu hoplayan zıplayan zombiler masayı yumruklatıyor. :D

O hoplayan zıplayan zombilere alışmaya çalış. Masanı da yumruklama.:D bende yıllarca FIFA 17 oynarken yumrukladık masanın klavye rayı kırıldı.:D net görüşüm oyunla alakalı. Kısa bir yazı olsun. FPS bir oyuna ancak bu kadar yakışır. Hızlı seri insanı sıkmayan çok eğlenceli bir oyun. İyi eğlenceler.

O hoplayan zıplayan zombilere alışmaya çalış. Masanı da yumruklama.:D bende yıllarca FIFA 17 oynarken yumrukladık masanın klavye rayı kırıldı.:D net görüşüm oyunla alakalı. Kısa bir yazı olsun. FPS bir oyuna ancak bu kadar yakışır. Hızlı seri insanı sıkmayan çok eğlenceli bir oyun. İyi eğlenceler.

Evet, teşekkürler. :D

Arkadaşlar oyunu aşağı yuları 10 saat oynadım ve oyun cidden mükemmel. 2. oyundan 1. oyuna geçince 1. oyunun parkur mekaniklerinin 2. oyundaki mekaniklere nazaran ne kadar geri kaldığını görebiliyoruz. Hikayeyi soracak olursanız bu ilk 10 saatte 4-5 görev yapabildim ve beni pek içine çekebildiğini söyleyemem. Gerçi oyunun daha başındayım ilk 4-5 görevin hikayesini çok anladığımı söylemem. Parkur mekaniklerine gelecek olursak mükemmel diyebilirim. Sadece oyunda arkadan podcast, şarkı falan açıp parkur yapmak arada zombi kesmek yine parkur yapmak ve arada 1-2 görev yaptıktan sonra yine parkur yapmak sonra birkaç yan görev yapmak gibi ilerlerseniz oyun çok iyi. Fakat sizde 1. oyun varsa kesinlikle 2. oyuna bakmanız gerekiyor. Kısacası oyunu öneririm 350 TL değmez fakat eğer 1. oyununuz varsa lunar bundle ile birlikte 174 TL'ye veya oyun indirime girince 174 TL'ye rahatlıkla alabilirsiniz. Fakat önemli bir konu var eğer hikayeye odaklanıyorsanız oyunu almayın fakat hikaye çok da şeyimde değil ben açık dünya da gezerim parkur yaparım zombi keserim arada görev yaparım diyorsanız almanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı