Stardey Walley vs Witcher 2

PhantomStriker

Centipat
Makaleler
1
Biliyorum birbirinden bağımsız 2 oyun. Steam cüzdanımda son 32 TL kalmış. Stardey Walley tarzı oyunları hiç oynamadım ve beğenirim diye düşünüyorum. Witcher 2'ye ise optimizasyon sorunları var diyorlar. 32 TL altı tavsiyeleriniz varsa bakarım.

İkisini de oynadım ikisi de çok güzel oyunlar. Stardew'i arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz ve daha uzun süre vakit geçirirsiniz, Witcher 2'nin de hikayesi güzel 3'ü oynayacaksanız önce 2'den başlayabilirsiniz. Eğer uzun süre oynamak istiyorsanız Stardew'i, iyi bir hikaye oyunu oynamak ve ardından serinin devam oyunlarını da oynamak istiyorsanız Witcher'ı tercih edin.

İkisini de oynadım ikisi de çok güzel oyunlar. Stardew'i arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz ve daha uzun süre vakit geçirirsiniz, Witcher 2'nin de hikayesi güzel 3'ü oynayacaksanız önce 2'den başlayabilirsiniz. Eğer uzun süre oynamak istiyorsanız Stardew'i, iyi bir hikaye oyunu oynamak ve ardından serinin devam oyunlarını da oynamak istiyorsanız Witcher'ı tercih edin.
Witcher 2 alacağım zaten. Yani fikrim buydu.

Peki önerdiğiniz başka oyunlar var mı?

Stardew Valley her oyuncunun deneyim etmesi gereken ufuk açan bir oyundur. Özellikle oyunu gelişmiş grafikten, aksiyondan ibaret sananlar için. (En sevdiğim oyun Witcher 3dür bu arada)

Project Zomboid da o fiyat bandında. O da güzeldir

Geçen sene korona olduğum zaman Witcher 2'yi bitirdim. Hikaye oynanış iyi güzel sardı ama insan bir daha dönüp bakmıyor.
Stardew Valley'e eylül'de başladım şu an çok sık oynamadığım halde 300 saatim var tek savede kesinlikle Stardew Valley'i tavsiye ederim. Yapabilecek çok şey var şu an bütün çiftliğime Crystalarium ile dolu evler yapıyorum biraz fanteziye kaydırdım işi.

Witcher'in diğer oyunlarını oynamadıysan Witcher 2'yi alman çok mantıklı değil bence bir de eski bir oyun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı