Starfield FPS değerleriniz nasıl?

İşletim sistemi
Windows 11
Komple Türkçe, makine çeviri yaması çıkmış oyunun onu indirip kurdum. Bazı yerlerde makine çeviri olmasından kaynaklı çeviri hataları var ama hiç olmamasından iyidir.
Çok teşekkür ederim hocam yükleyeyim, sizede iyi forumlar.

Oyuna başlamak için Türkçe yamasını bekleyeceğim fakat denemek için bir giriş yapayım dedim aldığım değerleri aşağıya bırakacağım.

Sistem:
Intel Core i5-12400F||asus Dual GeForce RTX 3060 Ti OC 8 GB GDDR6X white edition||asus Prime H610M-R D4||kingston 1TB NV2 NVMe PCI-e 4.0 M.2 ssd||
Adata XPG 8 GB 3600MHz DDR4 X2 RAM

Oyuna başlayıp belli bir bölüme gelen arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Başlangıçta ortalama olarak Ultra ayarlarda sabit 55*65 FPS civarı alıyorum. Oyunun ilerleyen bölümlerinde FPS düşüşleri vs. oluyor mu? Sizin FPS değerlerniz nasıl konuda belirtirseniz sevinirim.

Ayarlar:

Eki Görüntüle 1933554

FPS:

Eki Görüntüle 1933555

RX 6800 ekran kartım var, oyunun ileri kısımlarında yani büyük bölgelere şehirlere geldiğimizde grafikleri ultraya da alsam en düşüğe de alsam FPS 40-50 arası geziniyor oyun berbat bir durumda ve grafiklerde kötü.

RX 6800 ekran kartım var, oyunun ileri kısımlarında yani büyük bölgelere şehirlere geldiğimizde grafikleri ultraya da alsam en düşüğe de alsam FPS 40-50 arası geziniyor oyun berbat bir durumda ve grafiklerde kötü.
Grafikler o kadar kötü değil ya.

Oyuna başlamak için Türkçe yamasını bekleyeceğim fakat denemek için bir giriş yapayım dedim aldığım değerleri aşağıya bırakacağım.

Sistem:
Intel Core i5-12400F||ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti OC 8 GB GDDR6X White Edition||ASUS Prime H610M-R D4||Kingston 1TB NV2 NVMe PCI-e 4.0 M.2 SSD||
Adata XPG 8 GB 3600MHz DDR4 X2 RAM

Oyuna başlayıp belli bir bölüme gelen arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Başlangıçta ortalama olarak Ultra ayarlarda sabit 55*65 FPS civarı alıyorum. Oyunun ilerleyen bölümlerinde FPS düşüşleri vs. oluyor mu? Sizin FPS değerlerniz nasıl konuda belirtirseniz sevinirim.

Ayarlar:

Eki Görüntüle 1933554

FPS:

Eki Görüntüle 1933555
Hocam kesinlikle duser 40lara. Mediumda anca alirsiniz disarda 60 FPS

Benim fps degerlerim RTX 4070 / R5 7600X
Ultra ,Render Resolution Scale 80
Kapali alanlar 130 120 , acik alanlar sehir vs 100

Yeni konular

Geri
Yukarı