Starfield hakkında ne düşünüyorsunuz?

feelsbadman

Hectopat
Premium Edition kullanıcıları için oyun erişime açıldı, YouTube'da incelemeleri izliyorum, incelemeler güzel. Aranızda deneyimleyen var mı, AMD ekran kartlarında nasıl bir performans veriyor? Kafam soru işaretleriyle dolu.

Son düzenleyen: Moderatör:
nice-smack.gif

izlediktem yola çikarak şunu söylerim ağır bir uzay temasina mağruz kalmiyoruz. Bazi şeyler göstermelik gibi.

Bethesda teknolojik anlamda da hala yerinde saymaya devam ediyor.

Son olarak skyrimin farkli versiyonu gibi ejderhalar gibi epic boss yok. Ama işte bilmem kaç tane gezegende yine çeşitli maceralara koşulacak bir oyun.

izlediktem yola çikarak şunu söylerim ağır bir uzay temasina mağruz kalmiyoruz. Bazi şeyler göstermelik gibi.

Bethesda teknolojik anlamda da hala yerinde saymaya devam ediyor.

Son olarak skyrimin farkli versiyonu gibi ejderhalar gibi epic boss yok. Ama işte bilmem kaç tane gezegende yine çeşitli maceralara koşulacak bir oyun.

Bu oyundan beklentisi agir uzay temasi olan varsa onun enayiligi zaten. Oyunun 1 saatlik oynanisi yayinlandi orada gorduk. Skyrimin farkli versiyonundan cok Oblivion a benzetiyorum ben.

Oyunu kısa süreliğine deneyim ettim Bethesda'nın eski cehverleri gibi RPG dibine vurmuş adamlar.

Bu oyundan beklentisi agir uzay temasi olan varsa onun enayiligi zaten. Oyunun 1 saatlik oynanisi yayinlandi orada gorduk. Skyrim'in farkli versiyonundan cok Oblivion a benzetiyorum ben.

Fark etmez, oyun guzel oynarimda ama bu kafayla hiçbir zaman Rockstar veya PS oyun kalitesine ulaşamazlar. Sen beklentiye girmiş insana hakaret edeceğine, trailerlarında ve oyun tanıtımında bunu açıklamayana laf demelisin.

Enayi dediğin insanlar, Skyrim'den bu yana 12 yıl geçmiş kendilerini geliştirmişlerdir diye düşünmüştür belki...

Hala savaş sistemi zayıf. Hala karakterler donuk. Hala yüklenme ekranlarıyla dolu bir oyun. Gezegen keşfedeksin deyip motor bile koyamayan bir Studio oldular. Skyrim'de en azından at vardı. Hatalarından ders alıp daha iyisi yapmaya çalışmıyorlar.

Oyun zaten skyrim ile çok güzel bir seviyedeydi. Bunu hala starfieldda sürdürmüşler sevindim. Ama daha fazlasını beklerdim. Daha detaycı olmalarını beklerdim.

Fark etmez, oyun guzel oynarimda ama bu kafayla hiçbir zaman Rockstar veya PS oyun kalitesine ulaşamazlar. Sen beklentiye girmiş insana hakaret edeceğine, trailerlarında ve oyun tanıtımında bunu açıklamayana laf demelisin.

Enayi dediğin insanlar, Skyrim'den bu yana 12 yıl geçmiş kendilerini geliştirmişlerdir diye düşünmüştür belki...

Hala savaş sistemi zayıf. Hala karakterler donuk. Hala yüklenme ekranlarıyla dolu bir oyun. Gezegen keşfedeksin deyip motor bile koyamayan bir Studio oldular. Skyrim'de en azından at vardı. Hatalarından ders alıp daha iyisi yapmaya çalışmıyorlar.

Oyun zaten skyrim ile çok güzel bir seviyedeydi. Bunu hala starfieldda sürdürmüşler sevindim. Ama daha fazlasını beklerdim. Daha detaycı olmalarını beklerdim.

Bethesdanin Rockstar seviyesine ulasmasi mantigini cozemedim. Su an Bethesdanin 10 kati butcesi olan sirketler Rockstarin yanindan gecemiyor. Oyle hop vurus hissini gelistirdim Rockstar oldum diye bir olay yok ki ben de Bethesda nasil Rockstar oyunu yapamayacaksa Rockstar da Bethesda oyunu yapamaz diye dusunuyorum.

Diger dediklerin biraz senin arastirma eksikliginden kaynaklı.

Geri
Yukarı