Starfield optimizasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam evet var bu şekilde ama, ekran kartı sürücüleri ile 15-20 FPS alınabilir ama sadece en tepe ekran kartına bu güncellemeler geliyor. Şu an modcular 3-4 gün olamsına rağmen FPS arttırmak için optimizasyon yapmaya başladılar bile

Şu ekran kartı üretenler ve oyunu yapanlar isteseler neler Yaparlar'da Örnek 40 FPS alan bir oyunu isteseler 100 FPS bile aldırabilirler (yeni ekran kartını kim alır yani o şekilde olsa değil mi)

Doğru çünkü oyunlar çok sistem istemezse FSR 3 ve DLSS 3 ile ölene kadar yeter 6700 XT ve 4060 Ti gibi ekran kartları.

Doğru çünkü oyunlar çok sistem istemezse FSR 3 ve DLSS 3 ile ölene kadar yeter 6700 XT ve 4060 Ti gibi ekran kartları.

RTX 4060 Ti şu an iyi çünkü DLSS 3 + frame generation çıktı kapalı iken RX 6700 XT ile aynı değerleri alırken, açık halde 30-40 FPS etkisi oluyor resmen hayat kutarıyor denebilir. FSR 3 ile kare oluşturma gelirse bir nebze rahatlarız.

RTX 4060 Ti şu an iyi çünkü DLSS 3 + frame generation çıktı kapalı iken RX 6700 XT ile aynı değerleri alırken, açık halde 30-40 FPS etkisi oluyor resmen hayat kutarıyor denebilir. FSR 3 ile kare oluşturma gelirse bir nebze rahatlarız.

FSR 3 duyuruldu 53 FPS 137'ye çıkıyor ve görüntü FSR 2'den daha iyi. Frame Generetion da geliyor.

FSR 3 duyuruldu 56 FPS 130'lara çıkıyor ve görüntü FSR 2'den daha iyi. Frame Generetion da geliyor.

FSR 3 belki Starfield için yakın zamanda gelebilir ama, Frame Generation 2024 Q1 de gelecek. Ayrıca AMD Hyper-RX 7000 serisine özel yapacakmış, anlaşılan O yakın zamanda gelecek ve 7000 serisi olanlar açıkken 30-40 FPS alabilecek bu her oyunda destenleyecek bu özellik beklemeye gerek kalmayacak açıkçası 6000 serisine gelmemesi beni üzdü açıkacası olsa çok iyi olurdu

FSR 3 belki Starfield için yakın zamanda gelebilir ama, Frame Generation 2024 Q1 de gelecek. Ayrıca AMD Hyper-RX 7000 serisine özel yapacakmış, anlaşılan O yakın zamanda gelecek ve 7000 serisi olanlar açıkken 30-40 FPS alabilecek bu her oyunda destenleyecek bu özellik beklemeye gerek kalmayacak açıkçası 6000 serisine gelmemesi beni üzdü açıkacası olsa çok iyi olurdu
Anti Lag+ 7000 serisine özel dediler ama hypr RX nerde dediler? Görmedim.

Biz bu oyunları oynamak için bilgisayarlara en az 15-20 bin TL para veriyoruz bir de üstüne AAA oyun oynamak için 1000TL veriyoruz oyunlar adam gibi çalışmıyor Allah belanızı versin... iyi ki Game Pass'ten oynuyorum Game Pass'im olmasaydı da crack indirirdim son 1-2 senedir crack oynamıyordum bu rezalet optimizasyonlardan sonra crack indirmeye gene başlayacağım Türkçe dil desteği de artık umrumuzda değil Türkçe yama atarız olur biter!

Düşük FPS alıyorum ama gayet stabil oynuyorum, anlık FPS düşüşleri falan hiç yaşanmıyor. Şu an Starfield'ı PC'de oynamak, konsolda oynamakla aynı nerdeyse. Düşük FPS ama sabit bir performans, açıkçası bununla ilgili de pek sıkıntım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı