Hogwarts Legacy ön sipariş verilir mi?

Oyun çıktıktan sonra fiyatta bir artış vs olmayacaksa ilk sipariş vermeyin bence çıkmasına yakın yayıncılara falan key verilebilir verilmezse bile önce birilerinden izleyin 20 dakika falan beğenirseniz sipariş verirsiniz zaten.

Şuan 700 tl 700 tl değil. Senin asgari ücretin Almanyanın 5katı. Oyun 10 katı. Aslında çok da vermiyorsun, fanıysan tolere edilebilir bir kazık. Ekonomi iyi demeye calışmıyorum arkadaşlar böyle algılamasın. Ama bu %54 zammın yansımasını görmüyoruz henüz. Şuan alınabilir seviyede bence. Çıkışında fiyat güncellemesi olabileceğini düşünüyorum 1000 tl gibi. Ön siparişler zaten oyun çıktıktan sonraki 14 güne kadar 2 saati aşmayan oynayışlarda yine geçerli

5 yıl önceki 100 TL ile normal geliyordu şu an 700 TL de benzeri diyorum adamlar dislike atıyor. Sanki biz arttırdık fiyatları :D

5 yıl önceki 100 TL ile normal geliyordu şu an 700 TL de benzeri diyorum adamlar dislike atıyor. Sanki biz arttırdık fiyatları :D

Kimse öyle bir şey kast etmedi, bu oyun 5 yıl önce çıksaydı ve 100TL olsaydı gene de fiyatına degmiyecegini düşünüyorum popüler bir markanin oyunları genelde kalitesiz oluyor istisnalar harici.

Kimse öyle bir şey kast etmedi, bu oyun 5 yıl önce çıksaydı ve 100TL olsaydı gene de fiyatına degmiyecegini düşünüyorum popüler bir markanin oyunları genelde kalitesiz oluyor istisnalar harici.
Oyun bazında fiyatına değmeyeceği değil benim bahsettiğim. Benim için bu oyuna değecek gameplay videolarını beğendim. Herhangi başka bir oyuna da 700 TL'yi fazla buluyor insanlar (haklı veya haksız ona yorum yapamam) fakat finansal olarak baktığınızda normal hatta daha ucuz bile kura göre baktığımız zaman. O yüzden sadece oyunlarda da değil, genel olarak bir şeyi sevdiyseniz bir şekilde alabiliyorsanız alın derim, yoksa daha da zorlaşıyor alması.

Paran varsa neden verilmesin 700TL verip takmayacak seviyedeysen ver gitsin. 700TL senin için fazla bir paraysa şu anda vermeyip çıkmasını bekleyebilirsin. Zamlanma işi de artık şansına.

700 TL verebileceksen ver ancak ben o kadar büyük bir oyun beklemiyorum açıkçası. Fiyasko değil ancak çok iyi bir oyun olacağını düşünmüyorum.

1 Hafta önceden ön sipariş ver, oyun çıktıktan sonra 1 hafta süren olur iade etmek için. Aman iki saati geçme. Yapımcı WarnerBros zam gelebilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı