Starfield Türkçe Yama (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) - Otomatik Güncelleme Destekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eyvallah bakarım bunda ş ve büyük i ler sıkıntılı sadece onada göz bi yerden sonra alışıyor
Yamada font sorunu yok. Oyuna dün gelen güncellemeden sonra yamayı tekrar kurmanız gerekiyor. Hala font sorununuz varsa bilgisayarınızı dil ve klavye ayarlarından bölgeleri Türkiye \ Türkçe yapmanız gerekiyor.

Yamayı Win. Defender Trojan:Win32/Wacatac.B!ml olarak algıladı. Güvenilirliği konusunda pek emin olamadım. Exe olarak yürütmek yerine dosya olarak paylaşılsaydı keşke.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-14 192151.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-14 192151.png
    59,8 KB · Görüntüleme: 85
Yamada font sorunu yok. Oyuna dün gelen güncellemeden sonra yamayı tekrar kurmanız gerekiyor. Hala font sorununuz varsa bilgisayarınızı dil ve klavye ayarlarından bölgeleri Türkiye \ Türkçe yapmanız gerekiyor.
Nexus yaması mı?

yamaya güncelleme geldiğini nasıl anlayacağız her seferinden oyuna giriyorum bir yenilik göremedim güncellendiğini sanmıyorum tekrar kurulum yapmam mı gerekecek @VolkTyson

Trojan var, dosyayi indirip kendiniz virus total'e sokun ve gorun. Buyurun link:
Kendi Yaptigim Virus Total:
Dedigim gibi bana da inanmayin, gidin kendiniz virus total'e sokun...

Altı üstü makine çeviri neden yamanın çalınmaması için Launcher kullanıyoruz falan diyorsunuz? Emeğinize sağlık olsun ama böyle büyük bir oyunun yamasını üç günde çıkartmak için ne kadar emek verdiniz ki? İnsanlar ücretsiz bir yamayı neden çalmak istesin? Şahsen bana saçma geliyor ve yamanızı normal dosya olarak paylaşmadığınız sürece kimsenin indirmesini tavsiye etmiyorum.

Altı üstü makine çeviri neden yamanın çalınmaması için Launcher kullanıyoruz falan diyorsunuz? Emeğinize sağlık olsun ama böyle büyük bir oyunun yamasını üç günde çıkartmak için ne kadar emek verdiniz ki? İnsanlar ücretsiz bir yamayı neden çalmak istesin? Şahsen bana saçma geliyor ve yamanızı normal dosya olarak paylaşmadığınız sürece kimsenin indirmesini tavsiye etmiyorum.
Altı üstü bir makine çeviri diyenler bir tane böyle oyuna makine çeviri bile olsa yama çıkartsın ondan sonra konuşalım. Sadece 3 günde çevirip bitti diye bir şey yok. Hala daha insanlarla irtibat halinde olup, yamayı sürekli güncelliyorum. Kaç kere güncelleme aldı şimdiye kadar ve almaya da devam edecek. Saçma geliyorsa indirmeyebilirsin. Demek ki ücretsiz bir yamayı bile çalıp farklı şekilde sunanlar olmuş ki bende kendi harcadığım zamanı ve emeğimi korumak için böyle bir önlem almışım. Kullanmak istemiyorsan kullanmayabilirsin. İnsanların yamayı indirmesinin ve kullanmasının bana bir katkısı yok. Ben yamayı çıkarttım ve alternatif sundum. İnsanların çoğu beğenerek kullandı ve kullanmaya devam ediyor. Elimden geldiği kadar da sürekli güncellemeye devam edeceğim. Harcadığım zamanı ve emeğimi de korumaya devam edeceğim. O yüzden kullanmak isteyen kullanır, kullanmak istemeyen kullanmaz. Bu kadar basit bir durum.

Trojan var, dosyayi indirip kendiniz virus total'e sokun ve gorun. Buyurun link:
Kendi Yaptigim Virus Total:
Dedigim gibi bana da inanmayin, gidin kendiniz virus total'e sokun...
Trojan ve virüs yok ama nedense bir anda 4 uyarıdan 18e çıktığı bilgisine sahibim. Bununla ilgileniyoruz zaten ve bugüne kadar kullananlardan herhangi bir şikayet gelmedi. Kullanan binlerce insan var. Virüs olsaydı şimdiye kadar zaten herkesin pclerinde sorun olurdu. Endişenizi anlıyorum ve bununla ilgili dediğim gibi ilgileniyoruz. Ekip sayımız az olduğu için her şeye bir anda yetişemiyoruz. O yüzden biraz zaman alabiliyor ama bunu da çözücez. Sistemsel olarak alt yapıda değişikliklere gidiyoruz ve virüs programı her şeye uyarı verse de bunları içinizin rahat etmesi adına en aza indirmeye çalışıyoruz. En ufak yaptığımız bir değişiklikte bile farklı sonuçlar elde ettiğimiz için, biraz uğraştırıyor ama halledeceğiz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı